Чітери дісталися до Helldivers 2

У кожній грі настає такий момент, коли з’являються індивідууми, які починають псувати вам ігровий досвід. Helldivers 2 не став винятком — в мережі з’явилися скарги на чітерів у грі.

Гравці пишуть про випадки, коли у частини їх групи з’являється нескінченна кількість боєприпасів, також збільшується швидкість їх пересування. Через такі маніпуляції гра виходить з-під контролю і починається справжній хаос на полі бою.

Ще один гравець написав про те, що гравець у його команді вирішив перевірити, чи зможе він відкотити назад їх прогрес за пройдену місію. Дуже неприємна ситуація, особливо коли виконане завдання принесло багато ресурсів.

Я приєднався до випадкової команди гравців з Китаю і зрозумів, що щось не так. Для початку їх рівні були надзвичайно високими, а їх продуктивність збору ресурсів просто зашкалювала.

Вони зіпсували мені гру. Ці чуваки можуть робити з грою все, що їм заманеться і не отримати за це покарання. Дуже прикро, адже я отримав тільки частину своїх ресурсів через них.

написав на Reddit користувач ForeverDesperate5855

Не найкраща новина для розробників, адже не так давно вони говорили про те, що їх сервери витримали наплив гравців і всі змогли принести трохи демократії на ту чи іншу планету. А тепер Arrowhead доведеться розбиратися з новою проблемою, адже кількість скарг буде тільки збільшуватися.

Подивитися за нашим проходженням можна на записі одного зі стрімів. Більше стрімів та різноманітних відео можна переглянути на нашому Youtube-каналі.

А ви уже випробували на собі космічний шутер? Так? Як вам?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Helldivers 2 перемогла індустрію (Я-Тадаші)

photo 2024 04 06 11 51 32

Квітневий рейтинг найдемократичнішої зброї у Helldivers 2!

helldivers 2

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

У Helldivers 2 додадуть електричну зброю для ефективнішої демократизації автоматонів

Helldivers 2