Чого чекати від Battlefield 6?

Зовсім нещодавно мережею активно почали ширитися чутки про те, якою ж буде наступна частина серії Battlefield. Інформацією на своєму YouTube-каналі поділився інсайдер TheLongSensation, і варто зауважити, що його зливи часто відповідають дійсності.

За словами інсайдера, нова частина серії шутерів вийде без підзаголовку та цифри у назві й називатиметься просто Battlefield. А сетингом проекту знову буде сучасна війна, щось на кшталт того, що було у третій частині. Гра вийде не лише на чинному, а й на попередньому поколінні консолей. Версію для них навіть робитиме окрема команда. На жаль, у ній буде чимало обмежень.

У мультиплеєрі гравців чекатимуть масштабні бої за участю 128 людей одночасно. Але буде і стандартний варіант з 64 користувачами на мапі — саме таким буде максимум на паст-гені. Можливо, буде серед мультиплеєрних режимів і всюдисуща зараз “королівська битва”. Реліз очікується восени 2021 року. Цю інформацію повідомляли і самі розробники зі студії DICE.

Втім, не варто забувати, що наразі ця інформація не має ніяких підтверджень. Тож сильно не сподівайтеся, аби потім не зіпсувати собі потім враження. А що у наступній частині Battlefield хотіли би побачити особисто ви?

Читайте також

У FIFA 23 також не буде російських команд

FIFA

Понад 700 команд і жіночий футбол: стали відомі подробиці FIFA 23

FIFA 23

Нова Skate буде безкоштовною

skate

У наступній Battlefield знову буде сюжетна кампанія. А ЗСУ?

battlefield

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: