Чого ви чекаєте від нового покоління консолей?

Цього тижня, після показу Microsoft (про підсумки та наслідки якого ми розповіли на початку свіженького PlayNews)ми вкотре переконалися, що очікування певної частки ґеймерської спільноти від нового покоління консолей ідуть наперекір тому, до чого нас готують платформотримачі та самі ігротворці.

Так, можливо, когось із вас задовбала мантра “4К, 60 fps, SSD, RTX”, але вона дійсно якнайкраще підсумовує нинішні пріоритети. У світі, де є умовні Red Dead Redemption 2 чи Control, ганятися за графікою — дорога в нікуди. Тобто теоретично це можна зробити, але по-перше, вау-ефекту все одно не буде, а по-друге, вартість розробки зросте настільки, що стандартна ціна ААА-проекту може запросто перевалити за $100.

Тому ігротворці йдуть іншими шляхами. Яка користь з крутої графіки, якщо в тебе сіпається зображення? Яка користь з крутої графіки, коли гра розбита на невеликі локації, перехід між триває під хвилину? Яка користь з крутої графіки, якщо від цього страждає інтерактивність?

Наприклад, розробники жахастика The Medium чітко сказали, що давно хотіли зробити цю гру, але раніше їх стримували технічні обмеження, і тільки зараз вони отримали змогу реалізувати миттєвий перехід персонажа між двома світами (комуністичним Краковом 80-х років і потойбіччям). І подібних реплік більшає з кожним анонсованим проектом. Швидкість, зручність, масштабність, деталізація, інтерактивність — ось до чого прямують (і прямуватимуть) розробники на прийдешніх платформах.

Утім, цього разу ми хочемо почути вашу думку, шановні читачі! Напишіть нам,

Чого ви чекаєте від нового покоління консолей?

Читайте також

Xbox Store готують до радикальних змін

Xbox Store

Sony покаже ігри для PlayStation 5 вже 4 червня

Виробництво Xbox Series X вже розпочалося

Microsoft визнали свої помилки стосовно минулого Inside Xbox

Electronic Arts оновлять ігри для нових консолей… але є нюанси. Багато

Madden NFL 21

Xbox Game Pass поповниться кількома цікавими проектами у травні

Усі трейлери, які показали на Inside Xbox

Нова Battlefield вийде наступного року. Версій на PS4 та XBO не буде

Battlefield

Популярне