Чому Лідер став найбільшою втраченою можливістю Кіновсесвіту Marvel

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Неймовірного Галка” довгий час хотіли забути. Події фільму ігнорувалися іншими стрічками, головного героя рекастнули, а більшість персонажів зникли більше, ніж на десять років. Вже зараз студія запустила у розробку сольний серіал про Жінку-Галка, а Бетті Рос, любовний інтерес Брюса Беннера, з’явилася у нещодавній книжці “Файли Ваканди”. Можливо, у Marvel зрозуміли, що активами Галка потрібно користуватися, проте їм доведеться дуже багато років надолужувати згаяне.

До майбутніх стрічок потрапив лише Тадеус Росс – один із антагоністів стрічки. Ми бачили його у “Капітані Америка: Протистояння”, а незабаром ще у “Чорній Вдові”. Окрім нього, у стрічці були інші злодії – Бридота та Лідер. Останній був забутий КВМ, навіть до свого повноцінного перетворення у суперзлодія.

У фільмі Брюс Беннер звертався до ексцентричного вченого Семюеля Стернса, аби він допоміг головному герою вилікуватися від наслідків гама-мутації. Йому вдалося це зробити на якийсь час, проте мутована кров Брюса потрапляє на відкриту головну рану Стернса, змушуючи його мозок змінитися. Крім фільму, Стернс засвітився у комікс-прелюдії до “Месників”, після чого був забутий.

Лідер міг стати найбільш новаторським доповненням до раннього MCU (КВМ). Він – антагоніст із чисто інтелектуальними здібностями. Більшість головних злодіїв ініціювали масштабні фінальні битви, де потрібно було працювати м’язами та силою. Замість цього, мозок Лідера потребував би від могутніх героїв Землі пошук різних способів боротьби із загрозою. Симбіозом розуму та сили міг би стати Альтрон, якби розробники більше часу приділили його канонічному образу.

Розумні персонажі Кіновсесвіту: Тоні Старк та Нік Ф’юрі, були би вразливими перед темним “генієм” Стернса. До того ж, це наблизило би міфологію Галка ближче до Кіновсесвіту.

Подорож Галка до MCU була обмежена через права на персонажа. З того часу й досі ними володіє не Disney, а Universal. Через це вся арка персонажа була прив’язана до інших героїв та групових фільмів, без шансів на сольні проекти.

Зараз існує набагато більше можливостей для повернення персонажів із “Неймовірного Галка”. Наприклад, нещодавно один із розробників серіалу “Сокіл та Зимовий Солдат” розповів, що серіал повертає забутих персонажів Кіновсесвіту. Ми вже знаємо, що у серіалі з’являться Барон Земо, Агент 13 та Батрок-Стрибун. Цей список може бути далеко не повним.

У проекті багато часу буде приділено вивченню сироватки суперсолдата. Це відмінна можливість повернути Бридоту у виконанні Тіма Рота та Лідера від Тіма Блейка Нельсона. У якійсь мірі вони самі є суперсолдатами, перший так точно.

Не будемо забувати і про серіал про Жінку-Галка, про який ми писали вище. Будь-який з вищеперелічених злодіїв може доставити молодій героїні проблем та порадувати олдскульних фанатів.

Будемо вірити, що боси Disney будуть вирішувати питання прав на Галка та зроблять всім фанатам сюрприз.

Автор: Микита Гапонов

Якщо ви маєте бажання опублікувати в нас свою статтю, надсилайте її на [email protected].

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дай йому бензину, він його любив. Огляд фільму «Фуріоза. Шалений Макс. Сага»

Автор: Ірина Ніколайчук

furiosa a mad max saga cover

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7