macbook 02

Чому MacBook — це найкращий вибір для студентів та старшокласників?

Автор: Микола Єрьомін

Ноутбук або комп’ютер вже давно став невід’ємною частиною життя студентів. Навіть тих, чия майбутня професія далека від технологій або комп’ютерних технологій. Реферати, курсові, презентації, дипломні роботи — все це потребує наявності власного ноуту, який завжди буде під рукою.

Зараз актуальність портативних пристроїв значно зросла, адже в більшості випадків використовується онлайнова форма навчання. Гарним вибором стане Макбук, який вирізняється продуктивністю, має невелику вагу та компактні габарити.

Витривалий та надійний

Студенту та/або старшокласнику доводиться часто возити з собою ноутбук на навчання або семінари. В дорозі стаються і струси, і удари, і падіння… Навіть гарна сумка не завжди здатна захистити пластиковий корпус від появи сколів та тріщин.

Щоб виготовити корпус MacBook використовується технологія unibody. Тобто, він зроблений з суцільного листа алюмінію, який вирізняється легкістю та довговічністю.

Лептоп в алюмінієвому корпусі не лише більш витривалий, але й довго зберігає зовнішню привабливість. Навіть після року активного використання пристрій буде виглядати так, ніби його щойно витягнули з заводської упаковки.

На MacBook завжди є попит

Звичайний комп’ютер після 3-5 років своєї експлуатації зберігає всього близько 10% своєї початкової вартості, а MacBook — близько 35%. Ця різниця досить-таки обґрунтована. Адже компанія Apple випускає оновлення для macOS протягом 7-8 років.

Виключенням є моделі MacBook старші за 2016 рік. Але якщо придбати зараз навіть не останню новинку, а минулорічну модель за вигідною ціною, думати про заміну ноутбука не доведеться найближчі 5-7 років.

А якщо, все ж таки, захочеться купити новий ґаджет, старий можна буде продати за непогані гроші.

Об’єднання в одну екосистему з іншими пристроями Apple

Придбати MacBook точно є сенс, якщо студент або школяр вже є прихильником бренду і має хоча б один пристрій цього виробника. Mac легко синхронізувати з iPhone, або iPad.

Екосистема Apple реалізована на дуже високому рівні, що спрощує та прискорює виконання повсякденних завдань. Саме тому володарі «яблучної» техніки практично ніколи добровільно не переходять на техніку інших брендів.

Вдалий набір вбудованих програм

Одна з переваг макбуку полягає в тому, що ґаджет можна використовувати для навчання чи роботи одразу ж після придбання. Базовий софт підібраний дуже продумано: тут є програми для роботи з текстами, таблицями та презентаціями. Редактори фото та відео теж встановлені за замовчуванням.

Особливо корисною для студента буде функція Spotlight — розширений пошук в теках, документах та листах. Це дуже корисно в період підготовки до екзамену або написання курсової роботи.

Іноді викладачі, стараючись встигнути якомога більше начитують лекцію дуже швидко. Щоб не боятись пропустити важливий момент, можна активувати функцію диктування. Тоді розумний ноутбук самостійно перетворить голос викладача у текстовий файл.

Гарна батарея

Сучасний MacBook може працювати від одного заряду батареї від 15 до 21 години, в залежності від моделі та інтенсивності використання. В умовах нестабільної ситуації в країні ґаджет допоможе продовжити роботу або навчання навіть тоді, коли зникло енергопостачання.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Що показали на Devolver Direct 2023?

Автор: Гладкий Максим

Baby Steps

Усе, що показали на Summer Game Fest – частина 2

Автор: Дмитро Джугалик

like a dragon gaiden the man who erased his name

Усе, що показали на Summer Game Fest 2023 – частина 1

Автор: Дмитро Джугалик

final fantasy vii rebirth

ГІ*НО: враження від The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Автор: PlayUA

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Українська крамниця ігрових ключів Fxy Games святкує своє відкриття!

Автор: Гладкий Максим

fxy games

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Автор: PlayUA

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

#GramyRazem – навчальна ініціатива для дітей від Riot Games та DevilsOne

Автор: Киян Євген

граймо разом

Споглядати наближення Перемоги — соціальний проєкт WEBSPARK з автоматизації статистики втрат ворога

Автор: Микола Єрьомін

russianWarship.RIP

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: