web analytics

Чорна п’ятниця: встигніть отримати саундтрек до гри AirMech Strike безкоштовно

WarMech — це альбом-продовження саундтреку до гри AirMech Strike, який на Steam розповсюджується у якості DLC і зазвичай коштує приблизно 169 грн. Така сама (зазвичай) ситуація і на сервісі ліцензійного розповсюдження музики Bandcamp, але сьогодні “Чорна п’ятниця” і лейбл Artoffact Records та легендарна у вузьких колах канадська industrial-група Front Line Assembly на честь цього поставили на цей альбом опцію “назвіть ціну самі”. Це означає, перш за все, можливість скачати альбом взагалі безкоштовно, якщо в якості ціни ви зазначите нуль. Ну або можна придбати його, наприклад, за мінімальну ціну в 1$. Тут вже вибір за вами. У розсилці лейблу не зазначається тривалість акції, але судячи з усього, саундтрек роздаватимуть лише один день, тож є сенс поквапитись, навіть враховуючи що для Північної Америки “чорна п’ятниця” продовжиться, щонайменше, до 7 години ранку суботи, 28 листопада.

Саундтрек до AirStrike у 2012 році (коли гра вийшла в дочасному доступі Steam) став другим проектом в царині відеоігор від культової групи з канадського Ванкувера, заснованої у 1986 році. Першим був саундтрек до класичної Quake III: Arena. WarMech є повноцінним додатковим альбомом до повноцінного ПК-релізу гри, який на Steam стався під назвою AirMech Strike у 2018 році. На консолях (Xbox 360, Xbox One і PlayStation 4) гра має назву AirMech Arena.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На GOG безкоштовно роздають Requiem: Avenging Angel

На GOG безкоштовно роздають набір цифрових скарбів до Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate III

Встигніть безкоштовно забрати українську Hell Division на GOG

Hell Division

Отримайте задарма Sigma Theory: Global Cold War на GOG

Sigma Theory: Global Cold War

GOG безкоштовно роздає Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Встигніть безкоштовно забрати Field of Glory II у Steam

Field of Glory 2

Раніше заблоковану в Україні гру Tell Me Why роздають у Steam безкоштовно

tell me why

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!