Чутки: Аарон Тейлор-Джонсон може стати наступним Джеймсом Бондом

Таблоїд The Sun повідомляє, що у вересні Аарон Тейлор-Джонсон мав секретне прослуховування на роль Агента 007. Актор бере участь у фільмуваннях з дитинства і вже може похизуватися головними ролями у «Стати Джоном Ленноном», «Пипцю» та «Ґодзіллі». Зовсім недавно у актора був яскравий персонаж у «Швидкісному поїзді», а у наступному році Аарон стане Крейвеном-Мисливцем у однойменному фільмі Marvel.

За словами джерел порталу, продюсерка бондіани, Барбара Брокколі, була у захваті від Аарона і тепер актор має усі шанси стати наступним Джеймсом Бондом.

Раніше у мережі було багато чуток про те, що головним кандидатом на роль Бонда є Ідріс Ельба. Однак, Барбара спростувала цю інформацію:

Нам подобається Ідріс. Однак наступний фільм про Бонда вийде тільки через декілька років, і коли ми знаходимо актора на роль цього персонажа — зазвичай ми укладаємо контракт на 10-12 років (тоді Альбі буде вже за 60). Перед тим як погодитись на цю роль, актори перебувають у довгих роздумах. Наприклад, нам було досить складно переконати Денієля Крейга на початку.

Аарону Тейлору-Джонсону зараз всього 32 роки та під кінець своєї потенційної кар’єри Агента 007 йому буде всього лише за 40. Все вказує на те, що актор є найліпшим кандидатом на роль, але ми й надалі будемо спостерігати за ситуацією.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Що ви очікуєте від Gamescom?

Життя важке, але куди без нього. Огляд фільму «007: Не час помирати»

007: Не час помирати

“Бути Джеймсом Бондом”: Деніел Крейґ розкаже як воно

Being James Bond

Ubisoft видалили з Far Cry 5 рімейк рівнів GoldenEye 007

GoldenEye 007

Гра про Джеймса Бонда від авторів Hitman не буде «тупим шутером»

Project 007

Творці Hitman анонсували гру про Джеймса Бонда

Новим агентом 007 буде не Джеймс Бонд. І це нормально

Помер Шон Коннері, відомий актор та перший агент 007