web analytics

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

Видання Geek Vibes Nation отримало інформацію, що компанія Constantin Film зніме одразу і фільм, і серіал для Netflix за мотивами відомої серії горорів Resident Evil. Обидві стрічки запропонують унікальні історії в похмурому, зруйнованому вірусом світі.

Фільм стане адаптацією гри Resident Evil Zero з точним збереженням сюжету першоджерела й кількома додатковими сценами з відсилками на подальші частини серії. Акцент буде зроблено на Біллі Коені, в’язні з темним минулим. У фільмі також має з’явитися Ада Вонг, якої не було в оригіналі. Бюджет стрічки досить скромний відносно інших фільмів Netflix — усього 30 млн доларів. Випуск заплановано на 2025 рік, зйомки вже почалися в Канаді, а про акторський склад нам повинні розповісти у цьому жовтні.

Водночас серіал за мотивами Resident Evil для Netflix планують зробити самостійною історією на 6 епізодів, не прив’язаною до жодних ігор серії взагалі. Протагоністкою стане загадкова Софія Маркус, яка мандрує постапокаліптичним світом у пошуках ліків проти Т-вірусу. Дорога приводить її до покинутої бази корпорації Umbrella в Європі, тоді ж і почнеться таємнича напруженість та екшн. У серіалі буде купа відсилок для уважних фанатів та вже відомі варіації монстрів, а саме зомбі, павуки, лизуни та людина-бензопила, однак не варто очікувати появи жодних відомих для серії персонажів. Сценарій вже узгоджений, а фільмування має початися вже в наступному році.

Сподіваємось, обидві прийдешні кіноадаптації за мотивами Resident Evil стануть кращими за серіал 2022 року від Netflix.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apple вклала більше 20 000 000 000$ в кінобізнес, які зовсім не відбилися

appletv

Графічний роман «Ворон» буде видано українською

crow

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Керівник розробки Resident Evil 7 відповідає за 9 частину

коші наканіші

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs