Чутки: Цього тижня в Discord зʼявиться реклама

Wall Street Journal повідомляє, що цього тижня в Discord з’являться перші постійні рекламні банери у лівому нижньому кутку клієнта, які начебто можна буде відключати окремо в налаштуваннях без придбання підписки Nitro.

Хоч раніше представники сервісу заявляли, що не будуть залежати від реклами, як інші соцмережі, за словами інформаторів WSJ, наразі в планах найняти чимало нових співробників саме на посади, пов’язані із рекламою. Заробивши за минулий рік близько 600 млн доларів, що в чотири рази більше ніж у 2020, компанія хоче ще більше покращити фінансові показники.

Минулого місяця Discord вже представив сервіс спонсорських квестів. Користувачі повинні були стрімити певну рекламну гру бодай одній людині, щоб отримувати ігрові предмети.

Колишня керівниця Instagram Меґана Дхар вважає, що подібне рішення може легко відштовхнути велику частину аудиторії, яка втратить довіру до сервісу та швидко перейде на платформи конкурентів.

Попри високі минулорічні прибутки, у Discord також нещодавно пройшли звільнення. У січні було скорочено 17% штату, тобто 170 співробітників — найбільше за всю історію існування компанії. Рішення пояснюється реорганізацією бізнесу, оскільки персонал почав збільшуватися дуже швидко.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Xbox пояснює звільнення у ґеймдеві «відсутністю зростання» в індустрії

Phil Spenser Філ Спенсер

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Keoken Interactive, творці Deliver Us The Moon, звільняють 20% працівників

Deliver Us The Moon

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian

Electronic Arts витратить 125 млн $ на звільнення 670 працівників

wilson ea