Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

Видання Insider Gaming на основі власних джерел повідомило, що нові Battlefield варто очікувати у жовтні 2025 року. Серія повернеться до витоків з системою чотирьох класів, матчами на 64 гравця та новим поглядом на систему руйнування. Події розгортатимуться у 2025-2030 роках з великим акцентом на сучасних технологіях.

Одночасно з новою преміумною Battlefield очікується безкоштовна самостійна королівська битва по типу Call of Duty: Warzone від Ripple Effect, допоміжної студії у розвитку серії. Наразі відомо про два окремих режима: класична королівська битва та “Gauntlet”, який базуватиметься на виконанні цілей окремими командами в кожному раунді, перемагатиме та, яка досягне найкращого результату, а поступово вибуватимуть найслабші з них.

Рішення зробити режим королівської битви окремим та безкоштовним послідував після того, як подібні відгалуження у Battlefield V та 2042, Firestorm та Hazard Zone відповідно, швидко втратили аудиторію.

Нагадаємо, що кілька останніх років виявилися тяжкими для серії Battlefield, остання частина 2042 не виправдала очікувань, тому Electronic Arts вирішили змінити підхід до розробки майбутніх частин та бачення на франшизу в цілому.

На посаду керівника серії був обраний голова Respawn Entertainment, Вінс Зампелла, який раніше працював над першими двома частинами Call of Duty: Modern Warfare, дилогією Titanfall та Apex Legends.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Чутки: Ремейк Dead Space 2 скасовано через погані продажі першої частини

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Розробники ремейку Dead Space працюють над Battlefield

battlefield

Популярне