web analytics

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

Видання Insider Gaming на основі власних джерел повідомило, що нові Battlefield варто очікувати у жовтні 2025 року. Серія повернеться до витоків з системою чотирьох класів, матчами на 64 гравця та новим поглядом на систему руйнування. Події розгортатимуться у 2025-2030 роках з великим акцентом на сучасних технологіях.

Одночасно з новою преміумною Battlefield очікується безкоштовна самостійна королівська битва по типу Call of Duty: Warzone від Ripple Effect, допоміжної студії у розвитку серії. Наразі відомо про два окремих режима: класична королівська битва та “Gauntlet”, який базуватиметься на виконанні цілей окремими командами в кожному раунді, перемагатиме та, яка досягне найкращого результату, а поступово вибуватимуть найслабші з них.

Рішення зробити режим королівської битви окремим та безкоштовним послідував після того, як подібні відгалуження у Battlefield V та 2042, Firestorm та Hazard Zone відповідно, швидко втратили аудиторію.

Нагадаємо, що кілька останніх років виявилися тяжкими для серії Battlefield, остання частина 2042 не виправдала очікувань, тому Electronic Arts вирішили змінити підхід до розробки майбутніх частин та бачення на франшизу в цілому.

На посаду керівника серії був обраний голова Respawn Entertainment, Вінс Зампелла, який раніше працював над першими двома частинами Call of Duty: Modern Warfare, дилогією Titanfall та Apex Legends.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

p.ua.call of duty black ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Четвертий сезон у Call of Duty: Modern Warfare 3 стартує наступного тижня

p.ua.cod mv3 s4

Battlefield 2042 нарешті померла (Я – Тадаші)

10

Популярне