Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

Стосунки у EA з ексклюзивними правами на розробку та видання ігор за всесвітом Зоряних воєн склалися невдалі. За останні півроку EA розігнала Visceral Games, аргументуючи це тим, що самітня сюжетноорієнтована гра — не те, чого хоче публіка, гучно провалилася на запуску Star Wars Battlefront 2 і заледве виправила ситуацію на цьому тижні. І ось у мережі з’явилася вакансія, що закликає спеціаліста з розробки багатокористувацьких режимів приєднатися до роботи над новою грою за всесвітом, яка міститиме відкритий світ.

Вакансія з’явилася у відповідному розділі на сайті EA. У ній сказано, що компанія шукає провідного онлайн інженера  у Burnaby, там розташована студія EA Vancouver. У першому ж реченні сказано: «Очольте команду, щоб привнести онлайн елементи до проекту за всесвітом Star Wars з відкритим світом». Решта вакансії не багата на цікаві деталі, зокрема є згадка про мультиплатформеність.

Сам факт розробки EA гри за Зоряними війнами з відкритим світом — не дивує, про такі бажання вони казали ще під час закриття Visceral. Проте анонсу ще не було і залишається тільки чекати на свіжу інформацію від видавця.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Реліз Star Wars Battlefront Classic Collection провалився через жахливий стан мультиплеєру

Star Wars Battlefront Classic Collection

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer

«Бонусний прибуток в мільярди доларів» — EA планує активне використання ШІ в розробці

EA SPORTS FC 24

Замість шутера про мандалордця Respawn розробляє гру у всесвіті Titanfall. Але це не Titanfall 3

titanfall