Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

Стосунки у EA з ексклюзивними правами на розробку та видання ігор за всесвітом Зоряних воєн склалися невдалі. За останні півроку EA розігнала Visceral Games, аргументуючи це тим, що самітня сюжетноорієнтована гра — не те, чого хоче публіка, гучно провалилася на запуску Star Wars Battlefront 2 і заледве виправила ситуацію на цьому тижні. І ось у мережі з’явилася вакансія, що закликає спеціаліста з розробки багатокористувацьких режимів приєднатися до роботи над новою грою за всесвітом, яка міститиме відкритий світ.

Вакансія з’явилася у відповідному розділі на сайті EA. У ній сказано, що компанія шукає провідного онлайн інженера  у Burnaby, там розташована студія EA Vancouver. У першому ж реченні сказано: «Очольте команду, щоб привнести онлайн елементи до проекту за всесвітом Star Wars з відкритим світом». Решта вакансії не багата на цікаві деталі, зокрема є згадка про мультиплатформеність.

Сам факт розробки EA гри за Зоряними війнами з відкритим світом — не дивує, про такі бажання вони казали ще під час закриття Visceral. Проте анонсу ще не було і залишається тільки чекати на свіжу інформацію від видавця.

Читайте також

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

FIFA 20

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

ЕА опублікувала системні вимоги Star Wars Jedi: Fallen Order

Запущено відкритий бета-тест Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: MW (2019)

Відкриття D23 — Що показали, та розказали. (Оновлено)

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Популярне