Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

Стосунки у EA з ексклюзивними правами на розробку та видання ігор за всесвітом Зоряних воєн склалися невдалі. За останні півроку EA розігнала Visceral Games, аргументуючи це тим, що самітня сюжетноорієнтована гра — не те, чого хоче публіка, гучно провалилася на запуску Star Wars Battlefront 2 і заледве виправила ситуацію на цьому тижні. І ось у мережі з’явилася вакансія, що закликає спеціаліста з розробки багатокористувацьких режимів приєднатися до роботи над новою грою за всесвітом, яка міститиме відкритий світ.

Вакансія з’явилася у відповідному розділі на сайті EA. У ній сказано, що компанія шукає провідного онлайн інженера  у Burnaby, там розташована студія EA Vancouver. У першому ж реченні сказано: «Очольте команду, щоб привнести онлайн елементи до проекту за всесвітом Star Wars з відкритим світом». Решта вакансії не багата на цікаві деталі, зокрема є згадка про мультиплатформеність.

Сам факт розробки EA гри за Зоряними війнами з відкритим світом — не дивує, про такі бажання вони казали ще під час закриття Visceral. Проте анонсу ще не було і залишається тільки чекати на свіжу інформацію від видавця.

Читайте також

Star Wars забагато не буває! Особливо на VR

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge

З’явилися нові подробиці скасованого серіалу Star Wars: Underworld

Тепер у The Sims 4 можна стати екоактивістом

The Sims 4

Electronic Arts оновлять ігри для нових консолей… але є нюанси. Багато

Madden NFL 21

ТОП 5 ігор, які зараз можна придбати у Origin зі знижкою

Трилогія Mass Effect отримає HD-рeмаcтeр

Mass Effect

Як краще відсвяткувати день Star Wars

До дня “Зоряних Війн” у Fortnite повернули світлові мечі

fortnite

Популярне