web analytics

Чутки: Microsoft працює над додаванням реклами до free-to-play ігор на Xbox

За даними видання Insider, Microsoft уже декілька років працює над створенням інструментарію з розміщення реклами у free-to-play іграх на Xbox. Кінцеве рішення щодо розміщення прийматиме розробник, а компанія не отримуватиме з цього ні копійки.

Джерела Insider пояснюють це тим, що Xbox хоче створити додаткові можливості заробітку для творців free-to-play ігор. Деякий функціонал, що дозволить легко знайти рекламодавця, домовитися з ним та розмістити його рекламу в себе у грі, скажімо на білборді, який бачитимуть гравці обабіч дороги під час гонки. Як відомо, компанія дуже обережна з цією ініціативою, бо завбачає невдоволення ґеймерів такою ідеєю. Тож поки вони не пітчили цю ідею за межами компанії, зокрема серед рекламних платформ. Втім, завчасно планують, що ця ініціатива не буде прибутковою, адже весь прибуток з реклами ділитиметься між платформою рекламодавцем та розробником, що розмістив оголошення у грі.

Також повідомляється, що в таргетуванніі реклами не використовуватимуть особисті дані користувача. Microsoft не хоче задіювати інформацію, яку збирає з інших своїх сервісів. У цій затії допоможе й те, що серед активів, які компанія придбає разом з Activision Blizzard є й рекламна мережа. Також компанія володіє рекламною платформою Xandr.

На думку генерального директора ігрової агенції OS Studios, Джона Гіґґінса, усі великі ігрові компанії рано чи пізно прийдуть до створення приватного рекламного ринку, тож першість Microsoft у цьому прагненні може допомогти їм.

Поки Microsoft не підтверджує цих чуток, але очікується, що функціонал запрацює у третьому кварталі цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant