Чутки: Microsoft працює над додаванням реклами до free-to-play ігор на Xbox

За даними видання Insider, Microsoft уже декілька років працює над створенням інструментарію з розміщення реклами у free-to-play іграх на Xbox. Кінцеве рішення щодо розміщення прийматиме розробник, а компанія не отримуватиме з цього ні копійки.

Джерела Insider пояснюють це тим, що Xbox хоче створити додаткові можливості заробітку для творців free-to-play ігор. Деякий функціонал, що дозволить легко знайти рекламодавця, домовитися з ним та розмістити його рекламу в себе у грі, скажімо на білборді, який бачитимуть гравці обабіч дороги під час гонки. Як відомо, компанія дуже обережна з цією ініціативою, бо завбачає невдоволення ґеймерів такою ідеєю. Тож поки вони не пітчили цю ідею за межами компанії, зокрема серед рекламних платформ. Втім, завчасно планують, що ця ініціатива не буде прибутковою, адже весь прибуток з реклами ділитиметься між платформою рекламодавцем та розробником, що розмістив оголошення у грі.

Також повідомляється, що в таргетуванніі реклами не використовуватимуть особисті дані користувача. Microsoft не хоче задіювати інформацію, яку збирає з інших своїх сервісів. У цій затії допоможе й те, що серед активів, які компанія придбає разом з Activision Blizzard є й рекламна мережа. Також компанія володіє рекламною платформою Xandr.

На думку генерального директора ігрової агенції OS Studios, Джона Гіґґінса, усі великі ігрові компанії рано чи пізно прийдуть до створення приватного рекламного ринку, тож першість Microsoft у цьому прагненні може допомогти їм.

Поки Microsoft не підтверджує цих чуток, але очікується, що функціонал запрацює у третьому кварталі цього року.

Читайте також

Мінцифри домовилося, що Xbox вийде на український ринок та отримає українську локалізацію

microsoft support for ukraine

В Японії Xbox обігнав за продажами PlayStation

Xbox Series S

Microsoft розширює лінійку адаптивних пристроїв

Microsoft адаптивні аксесуари

Нова приставка від Xbox має вийти в межах року

Xbox

Xbox Cloud дозволяє запустити Fortnite на iOS та MacOS абсолютно безкоштовно

fsc42yswqaeae20

У додатку Xbox зʼявилися Stories

Xbox Stories

Зовсім скоро Battlefield 2042 зʼявиться в Xbox Game Pass

Battlefield 2042

Чому варто придбати Xbox 360 у 2022 році?

Xbox 360

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: