Чутки: Наступника Switch відклали на початок 2025 року

Авторитетні західні видання, як то VGC, Insider-GamingEurogamer та Bloomberg повідомляють про перенесення виходу наступника Nintendo Switch на перший квартал 2025 року.

Все почалося з інформації бразильського журналіста Педро Генріха Лутті Ліппе, який на основі п’яти незалежних джерел у своєму подкасті заявив, що Nintendo відклала реліз своєї нової консолі з осені 2024 на перший квартал 2025, про що компанія заздалегідь попередила партнерів.

Видання VGC першим підтвердило інформацію бразильського журналіста, додавши, що один з її інформаторів пояснює перенесення бажанням японської компанії посилити стартову лінійку ексклюзивів для нової платформи. Дуже вірогідно, що Nintendo все ж анонсує нову консоль цього року, але випустить лише у березні 2025. Журналісти з Insider-Gaming, Eurogamer та Bloomberg підтвердили всю вищезгадану інформацію

Блогер Nate The Hate також знає про чутки пов’язані з перенесенням релізного вікна нової консолі, проте не може ніяк їх підтвердити, оскільки вони “дуже свіжі”.

В свою чергу інсайдер Zippo підтвердив плани щодо випуску Nintendo Switch 2 у наступному році, за його словами, внутрішнім студіям Nintendo потрібно більше часу на шліфування власних проєктів для нової консолі. Проте, цього року все ж варто чекати Metroid Prime 4, нові частини Pokémon, ігри з Маріо у назві та декілька не анонсованих ремастерів.

Представники Nintendo відмовилися коментувати будь-яку інформацію пов’язану з новим поколінням консолей. Проте такі новини негативно вплинули на вартість акцій японської компанії, які просіли одразу на 5,8%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Palworld

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled

Не чекайте гучних хітів від Nintendo цього року

paper mario

Популярне