Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Безліч інформації ширилося мережею про нову Assassin’s Creed, але лише зараз стало відомо купу цікавих подробиць. Раніше авторитетне видання Kotaku заявляло, що наступна частина серії матиме підзаголовок Empire, а події гри розгортатимуться в древньому Єгипті. Втім, сьогодні хлопці з allgamesdelta повідомили про зовсім іншу приставку — Origins. Як і Kotaku, вони підтверджують інформацію про Єгипет.

У новій частині франшизи буде відкритий світ, а також можливість обирати між жіночим та чоловічим персонажами. Сама структура проходження не буде лінійною, якщо порівнювати Origins з попередніми частинами серії. Невже на нас чекає Skyrim у всесвіті Assassin’s Creed? Вивчати навколишній світ буде начебто цікавіше, до того ж гра матиме найбільшу мапу в серії. Нікуди не дінуться й морські бої. Ймовірно, нам дадуть змогу плавати аж до берегів Греції.

За чутками, головний герой потрапить і до інших епох та країн, але це не точно… Вихід гри Ubisoft начебто планують на осінь цього року. Більше ми точно дізнаємося на конференції E3, до якої залишилося чекати недовго.

Читайте також

Огляд The Crew 2

The Crew 2

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Мережею блукає детальний опис ігрової мапи Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

У мережі з’явилися перші скріншоти Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Мережею блукає півгодинний ігроладний ролик в’єтнамського доповнення до Far Cry 5

Опубліковано розклад конференцій E3 2018

E3

Чутки: Walmart безсовісно перейняв на себе одну з функцій E3

Tom Clancy's The Division 2

Популярне