web analytics

Чутки: Rockstar планувала GTA: Tokyo, а зараз працює над GTA 6

Rockstar мала плани щодо розробки Grand Theft Auto: Tokyo і навіть відправляла працівників в Японію для вивчення її столиці, якщо вірити великобританському виданню TechRadar.

conveyor_newyork_1280x1024

Команда розробників Rockstar їздила до Токіо декілька років тому, плануючи розробляти повноцінну гру серії Grand Theft Auto. Джерело TechRadar повідомило, що ця ідея серйозно розглядалася працівниками Rockstar під час роботи над GTA III та GTA: Vice City, але складна дорожна система Токіо стала однією з причин скасування гри.

Цікаво, що у грудні 2003 видавництво Take-Two Interactive (фактичний власник Rockstar) зареєструвало торгові марки GTA: Tokyo та GTA: Bogota, а також загадкову Grand Theft Auto: Sin City, що має схожий із назвою виданої раніше GTA: Vice City сенс.

Джерело зазначило, що в Rockstar вчасно зрозуміли неспроможність видати гру, попередники якої так сильно пов’язані із США.

Другою новиною від таємного джерела стало повідомлення про те, що розробку Grand Theft Auto VI вже розпочато. Щоправда, вона знаходиться у початковому стані, і творці ще не визначились навіть із локацією.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Мобільна Mortal Kombat: Onslaught закривається, не проживши навіть рік

mortal kombat onslaught

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Сиквел шутера Aliens Fireteam Elite 2 може вийти в 2025 році

aliens fireteam elite 2

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Чутки: Resident Evil Revelations 3 вийде раніше за RE9 і ремейк Code Veronica

resident evil