Чутки: Rockstar планувала GTA: Tokyo, а зараз працює над GTA 6

Rockstar мала плани щодо розробки Grand Theft Auto: Tokyo і навіть відправляла працівників в Японію для вивчення її столиці, якщо вірити великобританському виданню TechRadar.

conveyor_newyork_1280x1024

Команда розробників Rockstar їздила до Токіо декілька років тому, плануючи розробляти повноцінну гру серії Grand Theft Auto. Джерело TechRadar повідомило, що ця ідея серйозно розглядалася працівниками Rockstar під час роботи над GTA III та GTA: Vice City, але складна дорожна система Токіо стала однією з причин скасування гри.

Цікаво, що у грудні 2003 видавництво Take-Two Interactive (фактичний власник Rockstar) зареєструвало торгові марки GTA: Tokyo та GTA: Bogota, а також загадкову Grand Theft Auto: Sin City, що має схожий із назвою виданої раніше GTA: Vice City сенс.

Джерело зазначило, що в Rockstar вчасно зрозуміли неспроможність видати гру, попередники якої так сильно пов’язані із США.

Другою новиною від таємного джерела стало повідомлення про те, що розробку Grand Theft Auto VI вже розпочато. Щоправда, вона знаходиться у початковому стані, і творці ще не визначились навіть із локацією.

Читайте також

Нова GTA не за горами?

grand theft auto series

Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Скоро у Red Dead Redemption 2 з’являться класи

Read Dead Redemption 2

Слухайте саундтрек Red Dead Redemption 2, не заходячи до гри

Red Dead Redemption 2

10 хвилин GTA-подібної American Fugitive

American Fugitive

Чутки: Мережею блукає запис ігроладу Red Dead Redemption 2 з ПК

Red Dead Redemption 2

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

Популярне