Чутки: Rockstar планувала GTA: Tokyo, а зараз працює над GTA 6

Rockstar мала плани щодо розробки Grand Theft Auto: Tokyo і навіть відправляла працівників в Японію для вивчення її столиці, якщо вірити великобританському виданню TechRadar.

conveyor_newyork_1280x1024

Команда розробників Rockstar їздила до Токіо декілька років тому, плануючи розробляти повноцінну гру серії Grand Theft Auto. Джерело TechRadar повідомило, що ця ідея серйозно розглядалася працівниками Rockstar під час роботи над GTA III та GTA: Vice City, але складна дорожна система Токіо стала однією з причин скасування гри.

Цікаво, що у грудні 2003 видавництво Take-Two Interactive (фактичний власник Rockstar) зареєструвало торгові марки GTA: Tokyo та GTA: Bogota, а також загадкову Grand Theft Auto: Sin City, що має схожий із назвою виданої раніше GTA: Vice City сенс.

Джерело зазначило, що в Rockstar вчасно зрозуміли неспроможність видати гру, попередники якої так сильно пов’язані із США.

Другою новиною від таємного джерела стало повідомлення про те, що розробку Grand Theft Auto VI вже розпочато. Щоправда, вона знаходиться у початковому стані, і творці ще не визначились навіть із локацією.

Читайте також

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

Популярне