Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

Анонімні джерела видання Polygon, які пов’язані з розробкою Call of Duty: Black Ops IIII, повідомили, що у грі не буде звичної для серії сюжетної кампанії.

За інформацією джерел, причина цьому у банальній нестачі часу на її розробку, тому студія Treyarch прийняла рішення зосередитися на багатокористувацькій складовій гри. Мається на увазі не тільки популярний серед фанатів серії режим з зомбі та PvP сутички, а й кооперативний режим, який, за словами інформаторів, займе місце сюжетної кампанії. Представники компанії Activision відмовилися коментувати цю інформацію, сказавши, що усе стане відомо 17 травня, коли студія покаже Call of Duty: Black Ops IIII спільноті.

Як наслідок інсайдів від Polygon, з’явилася інформація від ресурсу charlieintel.com, яка свідчить про розробку режиму «Королівська битва» для Call of Duty: Black Ops IIII. За словами ресурсу, розробкою режиму займається студія Raven Sotware. Редактори порталу розповідають, що отримали інформацію про відсутність сюжетної кампанії у грі ще минулого місяця, разом з новинами про розробку нового режиму, та не повірила їй. Змінити свою думку їм допомогла інформація від авторитетнішого ресурсу.

Показати Call of Duty: Black Ops IIII публіці планують 17 травня.

Читайте також

Call of Duty прямує у ваші кишені

Activision Blizzard та мільйон проблем — PlayNews #378

Activision Blizzard

Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Candy Crush

Call Of Duty: Modern Warfare «Dark Edition» міститиме пристрій нічного бачення

Call of Duty Modern Warfare

Crash Team Racing не довго протрималася без мікротранзакцій

Crash Team Racing Nitro Fueled

Капітан Прайс за попереднє замовлення

У Modern Warfare буде новий мультиплеєрний режим — “Перестрілка”

Сьогодні покажуть ігролад Modern Warfare

Популярне