Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

Анонімні джерела видання Polygon, які пов’язані з розробкою Call of Duty: Black Ops IIII, повідомили, що у грі не буде звичної для серії сюжетної кампанії.

За інформацією джерел, причина цьому у банальній нестачі часу на її розробку, тому студія Treyarch прийняла рішення зосередитися на багатокористувацькій складовій гри. Мається на увазі не тільки популярний серед фанатів серії режим з зомбі та PvP сутички, а й кооперативний режим, який, за словами інформаторів, займе місце сюжетної кампанії. Представники компанії Activision відмовилися коментувати цю інформацію, сказавши, що усе стане відомо 17 травня, коли студія покаже Call of Duty: Black Ops IIII спільноті.

Як наслідок інсайдів від Polygon, з’явилася інформація від ресурсу charlieintel.com, яка свідчить про розробку режиму «Королівська битва» для Call of Duty: Black Ops IIII. За словами ресурсу, розробкою режиму займається студія Raven Sotware. Редактори порталу розповідають, що отримали інформацію про відсутність сюжетної кампанії у грі ще минулого місяця, разом з новинами про розробку нового режиму, та не повірила їй. Змінити свою думку їм допомогла інформація від авторитетнішого ресурсу.

Показати Call of Duty: Black Ops IIII публіці планують 17 травня.

Читайте також

Call of Duty: Black Ops – Cold War продається гірше, ніж Assassin’s Creed Valhalla

Call of Duty: Warzone на Xbox Series X тепер видає 120 fps

Власники PS5 отримають “нечесні” бонуси у Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War

У Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 з’являться предмети з Crash Bandicoot

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Безкоштовно отримайте Call of Duty: Black Ops – Cold War за купівлю відеокарти

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

Call of Duty: Black Ops Cold War займатиме під 250 ГБ!

Call of Duty: Black Ops Cold War

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри