Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

Анонімні джерела видання Polygon, які пов’язані з розробкою Call of Duty: Black Ops IIII, повідомили, що у грі не буде звичної для серії сюжетної кампанії.

За інформацією джерел, причина цьому у банальній нестачі часу на її розробку, тому студія Treyarch прийняла рішення зосередитися на багатокористувацькій складовій гри. Мається на увазі не тільки популярний серед фанатів серії режим з зомбі та PvP сутички, а й кооперативний режим, який, за словами інформаторів, займе місце сюжетної кампанії. Представники компанії Activision відмовилися коментувати цю інформацію, сказавши, що усе стане відомо 17 травня, коли студія покаже Call of Duty: Black Ops IIII спільноті.

Як наслідок інсайдів від Polygon, з’явилася інформація від ресурсу charlieintel.com, яка свідчить про розробку режиму «Королівська битва» для Call of Duty: Black Ops IIII. За словами ресурсу, розробкою режиму займається студія Raven Sotware. Редактори порталу розповідають, що отримали інформацію про відсутність сюжетної кампанії у грі ще минулого місяця, разом з новинами про розробку нового режиму, та не повірила їй. Змінити свою думку їм допомогла інформація від авторитетнішого ресурсу.

Показати Call of Duty: Black Ops IIII публіці планують 17 травня.

Читайте також

Гайда звільняти Боббі Котика — PlayNews #358

Apex Legends

Складні часи Activision Blizzard — PlayNews #354

Lich King

Bungie оголосила про розірвання співпраці з Activision

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Огляд Call of Duty: Black Ops 4

Call Of Duty: Black Ops 4

Дві проблеми “королівської битви” Call of Duty: Black Ops 4

Call Of Duty: Black Ops IIII Blackout

Battlefield проти СoD: Королівська битва — PlayNews #341

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout

Популярне