Чутки: Xbox тестує власну портативку

Журналіст з видання Windows Central, Джез Корден, під час подкасту повідомив, що Microsoft розробляє портативку під брендом Xbox на кшталт Nintendo Switch. Вона запускатиме ігри на власному залізі, а не через хмару.

Після шаленого успіху Nintendo Switch, яка продалася накладом у 138 млн копій, ринок портативних ігрових пристроїв отримав друге дихання: вийшли Steam Deck, Aya Neo, ROG Ally, PlayStation Portal тощо. Не дивно, що й Xbox, з її планами запустити Game Pass на кожному екрані, не хочe проходити повз такої вдалої можливості.

За чутками, вихід портативної Xbox станеться не раніше кінця 2026, а може й одночасно з виходом нового покоління стаціонарної консолі, що, згідно злитих документів Microsoft, станеться у 2028.

Проте пан Корден заздалегідь попередив: якщо пристрій перебуває на стадії прототипування, то це не гарантія його випуску. У минулому Microsoft вже відмовилася від девайсу для хмарного стрімінгу ігор під брендом Xbox, прототип якого навіть показував Філ Спенсер.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite