Чутки: За франшизою Minecraft роблять стратегію

За даними співзасновника Giant Bomb, Джефа Ґертсмана, зараз Mojang працює над новою грою за франшизою Minecraft. З того що він бачив, проєкт схожий на RTS (стратегію в реальному часі).

Цією інформацією він поділився в рамках нещодавнього пʼятигодинного інтервʼю, яке не полінилися глянути користувачі ResetEra та знайшли там цей фрагмент.

У роботі новий спін-офф Minecraft. Microsoft тестує його, поставила кодову назву для проєкту та робить інші типові речі. Чимось схоже на RTS.

У неназваному спін-офі гравцю дадуть під контроль Стів-подібних юнітів, якими доведеться нищити ворожі фракції, як от Піґлінів. Буде у грі й історія з красивими катсценами, та за словами пана Ґертсмана це все ще далеке від краси та завершеності.

Втім, невідомо чи буде гра анонсованою під час презентації Microsoft & Bethesda 12 червня. Тож можливо ми ще довго не почуємо про проєкт.

Повірити у його існування втім не складно, адже Mojang уже експериментувала жанрово з франшизою і ми побачили Minecraft: Dungeons. Гру позитивно прийняли преса та ігрова спільнота, а її співавтор, студія Double Eleven, незадовго після релізу наймала людей на якийсь RTS проєкт. Що додатково підкріплює сказане Джефом Ґертсманом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

В українському Steam різко подорожчали ігри Activision Blizzard

Sekiro

Ну ось і все! Microsoft нарешті купує Activision Blizzard

ms activision

Чому спільнота Minecraft хоче зупинити голосування за нового моба 2023?

minecraft

Симкада для народу — Огляд Forza Motorsport

fm2023 gt3

Activision Blizzard не віддадуть Modern Warfare III і Diablo IV в Game Pass

call of duty modern warfare 3 jpeg 1600x900 crop q85

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: