Чи буде Sherlock Holmes Chapter Two — відповідають Frogwares

Ще наприкінці січня розробники з вітчизняної ігротворчої студії Frogwares оприлюднили відео з відповідями на питання фанатів стосовно прийдешньої Sherlock Holmes: Chapter One. Минуло вже достатньо часу, тож автори гри раді презентувати другу частину відео. Звідти стало відомо про чимало цікавих речей. Давайте по-порядку:

  • Шерлок познайомився з Джоном у 8 років у Лондоні. Вони завжди були разом. Приятель детектива відправився на острів, де розгортаються події гри, разом з сім’єю Голмсів кілька років тому. Джон продовжує супроводжувати головного героя після смерті його матері, і залишається найкращим другом для нього. Попри те, що це нелегка справа. Протягом плину сюжетних подій їхні відносини змінюватимуться.
  • Нам обіцяють зустрічі з персонажами, які фігурували у книгах Артур Конан-Дойл. Вони мають сподобатися фанатам. На жаль, хто саме це буде — таємниця.
  • Проект отримав підзаголовок Chapter One не тому що це буде серія епізодів. Таку назву грі дали, оскільки вона розповідає про початок шляху Шерлока Голмса. Також стало відомо, що у майбутньому гра отримає доповнення. Як безкоштовні, так і платні. Подробиць не розповіли.
  • У новій частині, як і раніше, можна буде розглядати деталі зовнішності персонажів і опитувати їх. Але, оскільки Шерлок у цій грі ще молодий і недосвідчений, він зможе скласти хибне уявлення про якусь особу. Що потім може “аукнутися”.
  • Як було відомо раніше, у Sherlock Holmes: Chapter One детектив зможе не лише справи розплутувати, але й по пиці комусь дати. Щоправда, зробити це з випадковим перехожим не вийде. Така можливість дається гравцеві винятково у певних сюжетних моментах. Можна буде і вистрілити у негідника, і вдарити його. Результати бою впливатимуть на відношення з Джоном.
  • Frogwares серйозно підійшли до процесу створення молодої версії Шерлока. Надихалися вони насамперед розповідями Артура Конан-Дойла, але було й немало інших джерел натхнення.
  • Знайомство Шерлока Голмса з доктором Ватсоном відбулося поза межами таймлайну цього проекту. Тож його нам не покажуть. Це буде особиста історія детектива, і ми зможемо побачити як становився його образ.
  • Можливо, у майбутньому гра вийде на Nintendo Switch та у Google Stadia. Але зараз розробники сфокусовані винятково на ПК та консолях чинного і минулого поколінь.
  • І якщо вам було цікаво чи зможе Голмс у цій грі керувати транспортними засобами. То відповідь досить очевидна — ні.

Нагадуємо, що Sherlock Holmes: Chapter One побачить світ до кінця цього року на ПК, PlayStation 4|5, Xbox One та Xbox Series X|S. Хоча б орієнтовної дати релізу поки немає.


А ще неодмінно не забудьте переглянути наше відео про непрості стосунки та скандали між Frogwares та їхнім видавцем Nacon, які стосуються авторських прав на ігри.

Читайте також

The Sinking City отримала покращену версію для Xbox Series

The Sinking City

Frogwares показали ігроладний трейлер Sherlock Holmes Chapter One

Підтримайте Frogwares: у Steam триває розпродаж ігор про Шерлока Голмса

Підсумки лютого. Стрім-подкаст

The Sinking City

Так низько не падала навіть ЕА: історія конфлікту Frogwares та Nacon

The Sinking City

Розробники The Sinking City не рекомендують купувати її в Steam

The Sinking City

Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Frogwares показали перші ґеймплейні кадри Sherlock Holmes: Chapter One

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: