Чи повернеться Роберт Дауні-молодший до ролі Тоні Старка?

У березні цього року до преси доходили чутки, що Роберт Дауні-мол. готовий повернутися у якості Залізної Людини на фільм (чи два) за умов, що йому дадуть працювати з Ґвінет Пелтроу та Томом Голландом. Ба більше, за тими ж чутками він був готовий зробити це трохи дешевше через те, що фільм Подорож доктора Дулітла особливого ентузіазму серед глядачів не викликав, не зважаючи на масштабну рекламну кампанію.

Але чутки чутками, а нещодавно актор завітав на подкаст SmartLess, де запевнив що “все”, і більше він до ролі Тоні Старка повертатись не збирається. Хоча за певними даними ми все таки побачимо Старка щонайменше у “Чорній вдові” (Black Widow) — щоправда,  “нова” сцена буде видаленою з фільму “Перший месник: Протистояння” і нічого нового для прийдешньої стрічки Дауні-мол. не робив.

Загалом актор зіграв Тоні Старка 12 разів. Окрім 10 повнометражних фільмів кіновсесвіту Marvel Дауні-мол. озвучив Залізну людину у офіційній грі з першим фільмом 2008 року, а у 2017 році з’явився у рекламній короткометражці, яку показували на фіналі чемпіонату NBA. “Чорна вдова” можливо стане технічно 13-им і останнім.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Хайтарма

Режисерка Ірина Правило отримала першу в Україні докторську ступінь з аудіовізуального мистецтва та виробництва

Український горор існує (Фентезя UA)

ККОКОТЮХА ПІШОВ НА ХУЙЄ

Подкаст «Баляндраси» #53 — Ярослав Мішенов | Vovkulaka (Третя Паралель)

balya 53

Ми думали, що комікси творять історію (Фентезя UA)

Додайте заголовок

З чого почати знайомство з японським кіно — Підбірка фільмів від Хідео Коджіми!

Criterion Collection

Обирайте (і слухайте) найкращих подкастерів України з премією «Слушно»

clushno megogo

Німона атакує традиційні цінності (Фентезя UA)

НІМОНА