Чи повернеться Роберт Дауні-молодший до ролі Тоні Старка?

У березні цього року до преси доходили чутки, що Роберт Дауні-мол. готовий повернутися у якості Залізної Людини на фільм (чи два) за умов, що йому дадуть працювати з Ґвінет Пелтроу та Томом Голландом. Ба більше, за тими ж чутками він був готовий зробити це трохи дешевше через те, що фільм Подорож доктора Дулітла особливого ентузіазму серед глядачів не викликав, не зважаючи на масштабну рекламну кампанію.

Але чутки чутками, а нещодавно актор завітав на подкаст SmartLess, де запевнив що “все”, і більше він до ролі Тоні Старка повертатись не збирається. Хоча за певними даними ми все таки побачимо Старка щонайменше у “Чорній вдові” (Black Widow) — щоправда,  “нова” сцена буде видаленою з фільму “Перший месник: Протистояння” і нічого нового для прийдешньої стрічки Дауні-мол. не робив.

Загалом актор зіграв Тоні Старка 12 разів. Окрім 10 повнометражних фільмів кіновсесвіту Marvel Дауні-мол. озвучив Залізну людину у офіційній грі з першим фільмом 2008 року, а у 2017 році з’явився у рекламній короткометражці, яку показували на фіналі чемпіонату NBA. “Чорна вдова” можливо стане технічно 13-им і останнім.

Читайте також

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Канг Завойовник

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Marvel Annihilation

Подкаст «Баляндраси» #44 – Руслана Коропецька

Подкаст Вахмурки №30 — Що не так з домашніми завданнями?

Вахмурки

Подкаст «Баляндраси» #43 – Віталій Данмер [Карантин Edition]

Джеймі Фокс повернеться до ролі Електро у третьому “Людині-Павуку” від Marvel

Уперше з 2009 ми не мали фільмів MCU… Зате на підході багато серіалів!

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple