Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Чутки про те, що Diablo 4 давно в розробці досі не мали під собою жодного офіційного підгрунття, однак нещодавно певні натяки з боку Blizzard несподівано просочилися у німецьку пресу  з рекламою офіційного артбуку The Art of Diablo (автором якої є головний сценарист Blizzard Роберт Брукс), яка обіцяє 500 виробничих ілюстрацій з Diablo, Diablo II, Diablo III і, таки, Diablo IV.

Минулорічний Blizzcon замість Diablo IV презентував мобільну гру Diablo: Immortal що після. Цього ж року конвент Blizzard, який пройде 1-2 Листопада за неперевіреними чутками зі коло-інсайдерських джерел може анонсувати не тільки Diablo IV, а ще й ремастер другої частини.

Підтвердяться ці чутки чи спростуються дізнаємось вже незабаром, але вірогідність їх підтвердження тим більш імовірна після реклами The Art of Diablo. Втім, не слід радіти передчасно, адже мова може йти про попередні, прикриті розробки чутки про яких ходили у далекому 2016 році.

Втім є ще один привід сподіватися на гучний анонс від Blizzard, адже одразу 4 великих сцени у розкладі заходів на відкриття конвенту зарезервовані для поки що неоприлюднених гучних подій.

Читайте також

Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри

Blizzard закриває офіс у Франції. А Боббі Котик заробив $30 млн

World of Warcraft: Shadowlands не вийде 27 жовтня

BlizzCon відбудеться в лютому. Переносити його більше не планують

Утер повертається у новому трейлері Shadowlands

Як зробити Diablo на Unreal Engine 4 всього за тиждень

Diablo

Померлого кіберспортсмена World of Warcraft увічнили у грі

World of Warcraft Reckful

Популярне