Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Чутки про те, що Diablo 4 давно в розробці досі не мали під собою жодного офіційного підгрунття, однак нещодавно певні натяки з боку Blizzard несподівано просочилися у німецьку пресу  з рекламою офіційного артбуку The Art of Diablo (автором якої є головний сценарист Blizzard Роберт Брукс), яка обіцяє 500 виробничих ілюстрацій з Diablo, Diablo II, Diablo III і, таки, Diablo IV.

Минулорічний Blizzcon замість Diablo IV презентував мобільну гру Diablo: Immortal що після. Цього ж року конвент Blizzard, який пройде 1-2 Листопада за неперевіреними чутками зі коло-інсайдерських джерел може анонсувати не тільки Diablo IV, а ще й ремастер другої частини.

Підтвердяться ці чутки чи спростуються дізнаємось вже незабаром, але вірогідність їх підтвердження тим більш імовірна після реклами The Art of Diablo. Втім, не слід радіти передчасно, адже мова може йти про попередні, прикриті розробки чутки про яких ходили у далекому 2016 році.

Втім є ще один привід сподіватися на гучний анонс від Blizzard, адже одразу 4 великих сцени у розкладі заходів на відкриття конвенту зарезервовані для поки що неоприлюднених гучних подій.

Читайте також

Battle.net отримає редизайн вперше за 8 років

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

WoW: Shadowlands стала найпродаванішою ПК-грою в історії

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

BlizzCon 2019

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: