Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Чутки про те, що Diablo 4 давно в розробці досі не мали під собою жодного офіційного підгрунття, однак нещодавно певні натяки з боку Blizzard несподівано просочилися у німецьку пресу  з рекламою офіційного артбуку The Art of Diablo (автором якої є головний сценарист Blizzard Роберт Брукс), яка обіцяє 500 виробничих ілюстрацій з Diablo, Diablo II, Diablo III і, таки, Diablo IV.

Минулорічний Blizzcon замість Diablo IV презентував мобільну гру Diablo: Immortal що після. Цього ж року конвент Blizzard, який пройде 1-2 Листопада за неперевіреними чутками зі коло-інсайдерських джерел може анонсувати не тільки Diablo IV, а ще й ремастер другої частини.

Підтвердяться ці чутки чи спростуються дізнаємось вже незабаром, але вірогідність їх підтвердження тим більш імовірна після реклами The Art of Diablo. Втім, не слід радіти передчасно, адже мова може йти про попередні, прикриті розробки чутки про яких ходили у далекому 2016 році.

Втім є ще один привід сподіватися на гучний анонс від Blizzard, адже одразу 4 великих сцени у розкладі заходів на відкриття конвенту зарезервовані для поки що неоприлюднених гучних подій.

Читайте також

BlizzCon 2020 скасовано!

Diablo 3 могла бути значно похмурішою

Diablo III 2005

Ремастер Diablo II побачить світ до кінця 2020 року

Diablo 2

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

Фанат самотужки відтворив (і поліпшив) заставку першої Diablo

Diablo

Слово творця: як було створено Diablo і що чекає серію далі?

David Brevik

У Hearthstone вперше з моменту виходу з’явиться новий герой

Hearthstone

У Overwatch розпочалася нова подія зі “сюжетними” завданнями

overwatch

Популярне