Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Чутки про те, що Diablo 4 давно в розробці досі не мали під собою жодного офіційного підгрунття, однак нещодавно певні натяки з боку Blizzard несподівано просочилися у німецьку пресу  з рекламою офіційного артбуку The Art of Diablo (автором якої є головний сценарист Blizzard Роберт Брукс), яка обіцяє 500 виробничих ілюстрацій з Diablo, Diablo II, Diablo III і, таки, Diablo IV.

Минулорічний Blizzcon замість Diablo IV презентував мобільну гру Diablo: Immortal що після. Цього ж року конвент Blizzard, який пройде 1-2 Листопада за неперевіреними чутками зі коло-інсайдерських джерел може анонсувати не тільки Diablo IV, а ще й ремастер другої частини.

Підтвердяться ці чутки чи спростуються дізнаємось вже незабаром, але вірогідність їх підтвердження тим більш імовірна після реклами The Art of Diablo. Втім, не слід радіти передчасно, адже мова може йти про попередні, прикриті розробки чутки про яких ходили у далекому 2016 році.

Втім є ще один привід сподіватися на гучний анонс від Blizzard, адже одразу 4 великих сцени у розкладі заходів на відкриття конвенту зарезервовані для поки що неоприлюднених гучних подій.

Читайте також

Marvel’s Spider-Man 2 вийде наприкінці 2021 року

Marvel's Spider-Man (PS4)

Святкуйте китайський Новий рік з Overwatch!

Hearthstone Descent of Dragons — ще один анонс з BlizzCon 2019

Overwatch 2 офіційно анонсовано!

Overwatch 2

Shadowlands – нове розширення World of Warcraft

Перший анонс BlizzCon 2019 – Diablo 4!

Diablo IV

Майк Ібарра стане виконавчим віце-президентом Blizzard – після 20 років у Microsoft

Шпалери, екрани кампаній і іконки з бета-клієнту Warcraft III: Reforged

Популярне