Чим вам загрожує збій сервісів Google?

У неділю, 2 червня, представники Google повідомили, що в роботі Google Cloud стався збій через перевантаження сервера. Це у свою чергу вплинуло на роботу деяких популярних сервісів, таких як YouTube, G Suite, Discord, Snapchat, Shopify тощо. Проблему усунули протягом 5 годин, але впродовж цього часу не працювали деякі функції YouTube, у сервісах Snapchat та Shopify неможливо було робити покупки, а помешкання, обладнані Google Nest, перестали контролювати температуру (що вже доволі серйозно).

Ось що сказали в Google з цього приводу:

«Ми проведемо внутрішнє розслідування цієї проблеми та внесемо відповідні зміни у наші системи, щоби попередити або мінімізувати повторення цього у майбутньому. Ми надамо докладний звіт щодо інциденту після завершення розслідування»

Цей випадок засвідчує, що одна-єдина хмарна технологія Google забезпечує роботу декількох сервісів і при цьому не має ніяких резервних планів на випадок виходу з ладу. Враховуючи, що інтернет-технології все більше впроваджуються в наше життя, вихід з ладу Google Cloud може призвести до доволі серйозних наслідків, якщо не буде резервних засобів забезпечення роботи. Деякі з підконтрольних Google Cloud сервісів можуть навіть контролювати ваше помешкання (якщо не зараз, то десь у майбутньому) — і у випадку збою вимкнення кондиціонера буде найменшою з можливих проблем.

Читайте також

Google назвала Genshin Impact грою року на Android

На YouTube побільшає реклами: відтепер вона буде і на відео без монетизації

“Ти скейтер, Гаррі!”: У Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 побудували карту з Гоґвортсом

Мовна ШИЗА Ґуґла, Український NETFLIX та PlayStation 5 (AdrianZP)

Among Us посприяла зростанню популярності Discord

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

Раковина генія: Девід Лінч запрошує до майстерні

Як протести у США вплинули на Electronic Arts та інші компанії

Detroit: Become Human