Чим вам загрожує збій сервісів Google?

У неділю, 2 червня, представники Google повідомили, що в роботі Google Cloud стався збій через перевантаження сервера. Це у свою чергу вплинуло на роботу деяких популярних сервісів, таких як YouTube, G Suite, Discord, Snapchat, Shopify тощо. Проблему усунули протягом 5 годин, але впродовж цього часу не працювали деякі функції YouTube, у сервісах Snapchat та Shopify неможливо було робити покупки, а помешкання, обладнані Google Nest, перестали контролювати температуру (що вже доволі серйозно).

Ось що сказали в Google з цього приводу:

«Ми проведемо внутрішнє розслідування цієї проблеми та внесемо відповідні зміни у наші системи, щоби попередити або мінімізувати повторення цього у майбутньому. Ми надамо докладний звіт щодо інциденту після завершення розслідування»

Цей випадок засвідчує, що одна-єдина хмарна технологія Google забезпечує роботу декількох сервісів і при цьому не має ніяких резервних планів на випадок виходу з ладу. Враховуючи, що інтернет-технології все більше впроваджуються в наше життя, вихід з ладу Google Cloud може призвести до доволі серйозних наслідків, якщо не буде резервних засобів забезпечення роботи. Деякі з підконтрольних Google Cloud сервісів можуть навіть контролювати ваше помешкання (якщо не зараз, то десь у майбутньому) — і у випадку збою вимкнення кондиціонера буде найменшою з можливих проблем.

Читайте також

Повний перелік ігор для Stadia станом на сьогодні

Google Stadia

Nintendo знищує канали з ігровою музикою на YouTube

Wario

Discord обростає новим функціоналом

Discord

Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Baldurs-Gate-3

Stadia Connect по версії PlayUA

Деталі Google Stadia

Google Stadia — ігри, стріми і все, що потрібно ґеймеру

Що сталося з HotS? — PlayNews #350

Що сталося з HotS? — PlayNews #350

Популярне