Чим вам загрожує збій сервісів Google?

У неділю, 2 червня, представники Google повідомили, що в роботі Google Cloud стався збій через перевантаження сервера. Це у свою чергу вплинуло на роботу деяких популярних сервісів, таких як YouTube, G Suite, Discord, Snapchat, Shopify тощо. Проблему усунули протягом 5 годин, але впродовж цього часу не працювали деякі функції YouTube, у сервісах Snapchat та Shopify неможливо було робити покупки, а помешкання, обладнані Google Nest, перестали контролювати температуру (що вже доволі серйозно).

Ось що сказали в Google з цього приводу:

«Ми проведемо внутрішнє розслідування цієї проблеми та внесемо відповідні зміни у наші системи, щоби попередити або мінімізувати повторення цього у майбутньому. Ми надамо докладний звіт щодо інциденту після завершення розслідування»

Цей випадок засвідчує, що одна-єдина хмарна технологія Google забезпечує роботу декількох сервісів і при цьому не має ніяких резервних планів на випадок виходу з ладу. Враховуючи, що інтернет-технології все більше впроваджуються в наше життя, вихід з ладу Google Cloud може призвести до доволі серйозних наслідків, якщо не буде резервних засобів забезпечення роботи. Деякі з підконтрольних Google Cloud сервісів можуть навіть контролювати ваше помешкання (якщо не зараз, то десь у майбутньому) — і у випадку збою вимкнення кондиціонера буде найменшою з можливих проблем.

Читайте також

Netflix та YouTube понизять якість відео через коронавірус

Google скасували свій наймасштабніший захід через коронавірус

Стала відома ціна угоди YouTube та Activision Blizzard

Мікроігри Google на HTML5 для будь-яких умов: що таке Area 120 і GameSnacks

GameSnack

До Google Stadia додадуть ще 120 ігор

Google Stadia

Amazon створить свою Stadia, з Блек-Джеком та Стрімерами

Не для дітей: зміни у правилах YouTube

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Популярне