Civilization VI отримає нові мапи, юніти та зміни у балансі

Розробники із Firaxis Games анонсували безкоштовне оновлення для Civilization VI, яке вийде вже 22 квітня. Ігротворці розповіли подробиці оновлення і разом із цим подякували фанатам за поради у його розробці.

Отож, автори додали до гри політичну мапу всього світу і окремо Середземномор’я, а також навчили штучний інтелект краще користуватися морськими юнітами, тому подорожі водою стануть небезпечнішими. У грі з’являться три нових юніти, які стануть доступними кожній цивілізації: лінійна піхота, латники та требушети з Civilization V. Firaxis Games дещо переробили баланс уже наявних військ, аби гравці частіше використовували нововведені.

На основі відгуків фанатів розробники також змінили особливості деяких цивілізацій. Іспанія тепер отримуватиме більше золота, віри та балів виробництва від торгівельних шляхів, особливо якщо вони проходять між різними континентами. Кхмери матимуть додаткові бали віри за кожного жителя, а в Китаї побудовані дива почнуть приносити більше бонусів. Цивілізація мапуче отримуватиме бали культури та виробництва за міста з губернаторами, а Канада почне діставати більше бонусів з родовищ, таборів та лісопилень.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Marvel’s Midnight Suns представили свою версію героїні Magik [трейлер]

Marvel's Midnight Suns Magik

Marvel’s Midnight Suns все ж вийде цього року у грудні

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns перенесли на початок 2023 року

Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns: буде багато брутальних героїв і Людина-Павук

Marvel's Midnight Suns

Отримайте Civilization VI та 11 інших ігор у новому Humble Choice

Гравці в Civilization VI скоро отримають в’єтнамські флешбеки

Civilization VI

Смерть Red Dead Online, вампіри у Civilization 6, перезапуск Skull & Bones — PlayNews

Red Dead Online

У “королівській битві” Civilization VI з’являться зомбі… та Шон Бін

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: