Control отримає мультиплеєрний спін-офф. А потім і продовження

Студія Remedy анонсувала Project Condor — мультиплеєрний спін-офф шутера Control. Про це розробники повідомили на офіційному сайті студії. Жодних подробиць прийдешньої гри наразі невідомо, проте Мікаель Касурінен, керівник Control, у своєму зверненні наголосив, що Control — це передусім світ, у якому є місце для ще багатьох історій, подій та персонажів. Пригоди Джессі Фейден були тільки маленьким шматочком чогось значно більшого.

До того ж самі працівники Remedy за 25 років роботи над самітними іграми чимало свого особистого часу приділяли саме спільним походенькам у мультиплеєрних шутерах, тож самим узятися до розробки чогось подібного — це неабиякий творчий виклик.

Варто зауважити, що Condor — не єдина мережева гра, над якою зараз працюють Remedy. Понад рік тому компанія почала пошук для ігросервісного шутера на кшталт Destiny. Проект від кодовою назвою The Vanguard послугує основою і для Condor, проте тут мова радше про базові речі. Зважаючи на особливості світу Control, стрільба — це найпримітивніше з того, що чекатиме гравців у Condor.


Ну і найприємніше — паралельно з відгалуженням триває робота і над повноцінним продовженням Control. Хоча гра перебуває зараз на ранніх етапах розробки, вона буде значно масштабнішою та насиченішою за свою попередницю — на ній серія Control точно не закінчиться.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Стрім Alan Wake 2

alan wake 2 saga and casey

Як фінська ігрова студія Remedy підкорювала світ (Аномальний Притулок)

rem or

Alan Wake 2 на Summer Game Fest: коротко, але чи по суті?

Alan Wake 2

Творці Ghostrunner 2 показали нові концепт-арти гри

ghostrunner

ТОП-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Нова гра від творців Mutant Year Zero та інші новини з презентації 505 Games

Miasma Chronicles

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: