Counter-Strike 2 вийде влітку

Valve офіційно анонсували Counter-Strike 2, реліз якої відбудеться цього літа. Гра буде безкоштовною та отримає оновленні візуальні та аудіо ефекти, перенесення скінів та інше. Крім того, сьогодні вже розпочинається обмежене тестування гри, участь у якому приймуть відібрані самими Valve гравці.

Одним з найбільших нововведень Counter-Strike 2 стануть адаптивні дими. Відтепер дими реагуватимуть на об’ємне оточення та освітлення, відтак дим заповнюватиме відчинені двері, поширюватиметься сходами, через вікна та довгими коридорами, а також зможе поєднуватися з іншим димом. Крім того, дим тепер можна буде розвіяти з допомогою куль та осколкових гранат, аби створити тимчасову видимість у зоні взаємодії.

Ще одним важливим нововведенням гри стане зміна впливу частоти тіків. Якщо раніше сервери оцінювали зміни на мапі в певні часові інтервали, то у новій грі будь які дії реєструватимуться моментально, чи то кидки гранат, чи то пересування гравців, чи то постріли. Це посприяє на те, що відтепер кулі та гранати летітимуть туди куди ви вкажете, і коли ви це зробите.

Не обійдеться і без технічних покращень. Звуки для гри були перезаписані і у Counter-Strike 2 вони стануть точнішими та краще відповідали оточенню й передавали більше інформації про ситуацію на мапі. Візуальну складову теж підтягнули, карти були або покращені, або ж повністю перероблені з використанням функцій Source 2. На легендарних мапах, на кшталт Dust 2, розробники лиш підтягнули освітлення та виразність силуетів гравців, все решта залишили незмінним.

Введення Source 2 також дозволить гравцям простіше створювати та змінювати кастомні мапи. Крім того Valve обіцяють запустити майстерню предметів Source 2, яка пізніше стане доступною для обмеженого тестування.

А якщо ви переживаєте за свою колекцію скінів для гри, то тут теж все добре. Розробники перенесуть весь інвентар косметичних предметів з Counter-Strike: Global Offensive в Counter-Strike 2, й крім того покращать їх з допомогою нових функцій освітлення та текстурам з Source 2. Стандартні модельки зброї також отримають нові високороздільні моделі.

У всіх подробицях ознайомитися з нововведеннями Counter-Stike 2 можна на офіційному сайті гри за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CS:GO побила рекорд онлайну 5 разів за 3 дні!

Counter-Strike: Global Offensive

Що чекає FACEIT — платформу, яка врятувала матчмейкінг у CS:GO?

faceit

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Український гравець у Dota 2 приєднався до російської команди

resolut1on

Це справжня Dota 3! Оновлення 7.33 кардинально змінило гру

dota 2

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

csounter strike 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: