web analytics

Counter-Strike 2 вийде влітку

Valve офіційно анонсували Counter-Strike 2, реліз якої відбудеться цього літа. Гра буде безкоштовною та отримає оновленні візуальні та аудіо ефекти, перенесення скінів та інше. Крім того, сьогодні вже розпочинається обмежене тестування гри, участь у якому приймуть відібрані самими Valve гравці.

Одним з найбільших нововведень Counter-Strike 2 стануть адаптивні дими. Відтепер дими реагуватимуть на об’ємне оточення та освітлення, відтак дим заповнюватиме відчинені двері, поширюватиметься сходами, через вікна та довгими коридорами, а також зможе поєднуватися з іншим димом. Крім того, дим тепер можна буде розвіяти з допомогою куль та осколкових гранат, аби створити тимчасову видимість у зоні взаємодії.

Ще одним важливим нововведенням гри стане зміна впливу частоти тіків. Якщо раніше сервери оцінювали зміни на мапі в певні часові інтервали, то у новій грі будь які дії реєструватимуться моментально, чи то кидки гранат, чи то пересування гравців, чи то постріли. Це посприяє на те, що відтепер кулі та гранати летітимуть туди куди ви вкажете, і коли ви це зробите.

Не обійдеться і без технічних покращень. Звуки для гри були перезаписані і у Counter-Strike 2 вони стануть точнішими та краще відповідали оточенню й передавали більше інформації про ситуацію на мапі. Візуальну складову теж підтягнули, карти були або покращені, або ж повністю перероблені з використанням функцій Source 2. На легендарних мапах, на кшталт Dust 2, розробники лиш підтягнули освітлення та виразність силуетів гравців, все решта залишили незмінним.

Введення Source 2 також дозволить гравцям простіше створювати та змінювати кастомні мапи. Крім того Valve обіцяють запустити майстерню предметів Source 2, яка пізніше стане доступною для обмеженого тестування.

А якщо ви переживаєте за свою колекцію скінів для гри, то тут теж все добре. Розробники перенесуть весь інвентар косметичних предметів з Counter-Strike: Global Offensive в Counter-Strike 2, й крім того покращать їх з допомогою нових функцій освітлення та текстурам з Source 2. Стандартні модельки зброї також отримають нові високороздільні моделі.

У всіх подробицях ознайомитися з нововведеннями Counter-Stike 2 можна на офіційному сайті гри за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Perfect World звільнила більше 1000 співробітників

perfect world

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

1718440506167

Скін зброї з CS2 продали за понад мільйон доларів або ж за вартістю 5000 FPV дронів

p.ua.cs2 ak 1

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

Український гравець у CS2 Віктор sdy Оруджев приєднався до ENCE

p.ua.Віктор Оруджев

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1