web analytics

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

Гравці Counter-Strike: Global Offensive вже звикли, що коли матч у змагальному режимі покидає гравець, то на його місце стає бот, за якого ще й можна грати після своєї смерті. Тепер же такої можливості не буде, адже і ботів в режимі більше не буде. Так само боти не замінятимуть справжніх користувачів у режимі “Напарники”, де проходять сутички 2 на 2. Ці зміни набрали чинності з останнім оновленням для гри, яке Valve випустила вчора.

Тепер якщо гравець покине гру, то команда просто стане меншою і продовжить гру. Є лише одна виняткова ситуація, яка задіює ботів — коли матч покинула вся команда. Тоді замість всіх з’явиться один бот на базі, який просто стоятиме як вкопаний, і чекатиме на повернення когось з загону.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

steam machine prices hd 1920x1080

Бажаєте придбати Steam Controller зараз? Доведеться почекати до 2027 року

steam controller front (2)

Акаунт польського гравця Team Liquid з Dota 2 помітили в команді XoXJIoPeZIb

nisha liquid

Користувачі знайшли культовий «крик Вільгельма» у новому Steam Controller

steam controller

Valve готує революційне оновлення Steam

steam

Valve оновила регіональні ціни в Steam, враховуючи купівельну спроможність різних валют

steam

Steam Machine відклали на фоні дефіциту компонентів

steam machine

Футболіст Михайло Мудрик отримав бан у CS2 за згадку Волинської трагедії

p.ua.Мудрик

Популярне