Counter-Strike святкує 20 років!

Рівно 20 років тому, 9 листопада, світ побачила перша гра у серії Counter-Strike — Counter-Strike 1.0. Розробку проекту почали у 1999 році Джесс Кліфф та Мін Лі і створювали її як модифікацію до Half-Life, що вийшла роком раніше. Саме Counter-Strike 1.0 заклала основи улюбленої для багатьох серії: протистояння команд терористів і спецназу та сценарії із закладанням вибухівки та порятунком заручників.

Із 1999 Counter-Strike перебувала у стані тривалої бети, для якої кожні 3-5 місяців випускали оновлення. А от у квітні 2000 році команда з розробки гри увійшла до складу Valve, 31 серпня анонсували вихід повноцінної версії, а вже 9 листопада версія 1.0 побачила світ. До вашої уваги прес-реліз, що вийшов того дня:

З моменту першої бета-версії восени 1999 року, Counter-Strike стала онлайн-грою номер один, перевершивши всі комерційні та некомерційні проекти у своєму класі. Counter-Strike 1.0 вийде пізніше, сьогодні ввечері. CS 1.0 містить нову зброю, низку виправлень у ґеймплеї, а також покращені мапи, моделі та анімацію. Counter-Strike 1.0 буде доступною на різних ігрових сайтах у двох варіантах: як оновлення для власників бети CS або повноцінний мод для власників Half-Life.

Так і почалася історія гри, яку журнал “Empire” вніс до списку “100 найвидатніших ігор усіх часів”.

CS:GO, звісно ж, у твіттері привітала із Днем народження першу версію самої себе:

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

У Dota 2 вперше за 7 років святкують Гелловін

Dota 2

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Team Fortress 2 побила свій рекорд онлайну. Вперше за 13 років!

team fortress 2

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)