[ОНОВЛЕНО] Crysis Remastered вийде післязавтра

Оновлено: Відео із завчасним анонсом видалили, а розробники оголосили остаточну дату релізу 18 вересня Crysis Remastered вийде на ПК, Playstation 4 та Xbox One. До того ж, гра стане тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store. Разом із цим, розробники порівняли графіку оригіналу та ремастеру в новому відео:

 

 

Гру планували випустити ще 23 липня, проте через критику графіки дату посунули на невизначений термін. Кілька днів тому розробники натякнули на вихід Crysis, опублікувавши картинку нанокостюму.

А учора ввечері на каналі PlayStation Access опублікували відео із новинками цього тижня. І вгадайте що? Серед них була Crysis Remastered, датою виходу якої назвали 21 серпня. Хоча ролик стосується лише PlayStation, найімовірніше, гра вийде одразу на всіх платформах: ПК, Xbox One та PS4. Цікаво, що самі розробники досі не надали жодної інформації щодо релізу.

Нагадаємо, версія Crysis Remastered усе ж вийшла 23 липня, але тільки на Switch.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Про що був Crysis 1?! (Я – Тадаші)

Крузіс нове

Crysis – від успіху до провалу | Як Electronic Arts знищили цю серію? (Я – Тадаші)

untitled 1

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

crytek

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis