CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

Counter-Strike: Global Offensive завжди здавалася недолюбленою дитиною Valve, коли справа доходила до поліпшень і нового контенту. Взяти хоча би рушій Source 2, на якому зроблені Dota 2 (після оновлення Reborn), Half-Life: Alyx, The Lab… навіть Artifact, кількість активних гравців якого заледве перевищує світову популяцію панд, і той працює на Source 2.  А от CS:GO ні.

Донедавна Valve взагалі не планувала переводити гру на Source 2, бо впадло це потребує забагато часу. Точніше, ключові компоненти гри на нову версію портувати не складно,  а от зробити те ж саме із величезними обсягами контенту від користувачів — це геть інша і значно марудніша справа.

Утім, сьогодні інсайдер Тайлер МакВікер з Valve News Network поділився новою інформацією. За його словами, основу CS:GO вже перенесли на Source 2. А от з користувацьким вмістом виникли проблеми. Тому щоби ви не втратили всі свої скіни, а художники і моддери — всі їхні творіння в Майстерні Steam, розробники проводять тривал бета-тестування, яке (за приблизними підрахунками) закінчиться наприкінці 2021 року.

А тепер найголовніше питання: що зміниться у CS:GO після переходу на Source 2?

На перший погляд, узагалі нічого. Графіка та ігролад будуть приблизно  такими ж, і пересічний гравець навряд чи помітить різницю. А от розробникам і користувачам, які створюють контент для гри, працювати з CS:GO стане в рази простіше, папка з грою міститиме менше зайвих файлів, мапи важитимуть менше, швидкодія гри трохи зросте, а розробники зможуть переробляти мапи, не підрізаючи ваш fps у перші дні після виходу оновленої карти.

До всього, Source 2 може дозволити розробникам повністю змінити фізичну модель гри. Якщо Valve вдадуться до такого кроку, то траекторії гранат, механіка стрільби та інші елементи ґеймплею зазнають суттєвих змін, а спільнота… Спільнота в перші дні нещадно горітиме, а потім піде заново вчитися грати в CS:GO.

Valve уже не раз показували, що запросто можуть до- і переписувати правила своїх ігор, тому якщо перехід на Source 2 дійсно відбудеться, гравцям слід бути готовими до всього.

Читайте також

Під яким кольором грають найкращі стрільці в CS: GO?

Counter-Strike:Global Offensive

Ігротворцям стане легше вбудовувати античіт Denuvo у свої проекти

Denuvo

Valve розповіла про здобутки Steam у 2020 році

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

counter-strike: global offensive, CS:GO

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

У Team Fortress 2 запустили різдвяну подію

team fortress 2

Microsoft Flight Simulator отримає підтримку VR та оновлену Британію

Microsoft Flight Simulato

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: