CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

Counter-Strike: Global Offensive завжди здавалася недолюбленою дитиною Valve, коли справа доходила до поліпшень і нового контенту. Взяти хоча би рушій Source 2, на якому зроблені Dota 2 (після оновлення Reborn), Half-Life: Alyx, The Lab… навіть Artifact, кількість активних гравців якого заледве перевищує світову популяцію панд, і той працює на Source 2.  А от CS:GO ні.

Донедавна Valve взагалі не планувала переводити гру на Source 2, бо впадло це потребує забагато часу. Точніше, ключові компоненти гри на нову версію портувати не складно,  а от зробити те ж саме із величезними обсягами контенту від користувачів — це геть інша і значно марудніша справа.

Утім, сьогодні інсайдер Тайлер МакВікер з Valve News Network поділився новою інформацією. За його словами, основу CS:GO вже перенесли на Source 2. А от з користувацьким вмістом виникли проблеми. Тому щоби ви не втратили всі свої скіни, а художники і моддери — всі їхні творіння в Майстерні Steam, розробники проводять тривал бета-тестування, яке (за приблизними підрахунками) закінчиться наприкінці 2021 року.

А тепер найголовніше питання: що зміниться у CS:GO після переходу на Source 2?

На перший погляд, узагалі нічого. Графіка та ігролад будуть приблизно  такими ж, і пересічний гравець навряд чи помітить різницю. А от розробникам і користувачам, які створюють контент для гри, працювати з CS:GO стане в рази простіше, папка з грою міститиме менше зайвих файлів, мапи важитимуть менше, швидкодія гри трохи зросте, а розробники зможуть переробляти мапи, не підрізаючи ваш fps у перші дні після виходу оновленої карти.

До всього, Source 2 може дозволити розробникам повністю змінити фізичну модель гри. Якщо Valve вдадуться до такого кроку, то траекторії гранат, механіка стрільби та інші елементи ґеймплею зазнають суттєвих змін, а спільнота… Спільнота в перші дні нещадно горітиме, а потім піде заново вчитися грати в CS:GO.

Valve уже не раз показували, що запросто можуть до- і переписувати правила своїх ігор, тому якщо перехід на Source 2 дійсно відбудеться, гравцям слід бути готовими до всього.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

Популярне