web analytics

CS2 вийшла в масштабне бета-тестування. Ділимося першими враженнями

У ніч на 1 вересня компанія Valve провела чергову хвилю запрошень до Counter-Strike 2. По суті, це все ще закрите бета-тестування, однак його масштаби вражають.

Справа в тому, що ще 31 серпня доступ до CS2 мали приблизно 5-6% гравців, яким Valve надала таку можливість. Зараз же кількість акаунтів зросла приблизно в десять разів. Принаймні якщо вірити різним опитуванням у соціальних мережах.

Також в останньому оновленні розробники додали:

 • оновлену мапу de_inferno
 • систему раундів MR12
 • оновлений прем’єр режим
 • рейтингову систему ELO

А ще тепер гравці матимуть окреме звання на кожній мапі. До речі тепер можна грати не одну, не дві, а всі мапи, що розробники вже показували. Але тільки у прем’єр-режимі.

Звучить цікаво, еге ж? От і я так вирішив та пішов випробовувати все це діло на собі. Однак я не отримав доступ до CS2, принаймні не одразу.

Якщо ви це читаєте та ще не отримали доступ, вам треба перевірити наступні два пункти:

 • наявність преміум акаунту
 • наявність звання у грі (будь-якого)

Якщо ці дві умови виконані — ви маєте отримати запрошення. Так було зі мною після того, як я зіграв матч на відновлення звання. А потім мені прийшло запрошення.

Ось що я вам скажу: ви можете скільки завгодно дивитися, як інші грають у гру. Та поки ви самі не спробуєте, то не отримаєте повного спектра емоцій. Ось на що першим ви звернете увагу:

 • якість графіки зросла, а сама картинка стала приємнішою до сприйняття;
 • рух гравця став ваговитішим (повільнішим, не таким динамічним, як CSGO) — таке враження, що замість звичайної ігрової моделі у вас Le Tank, і ви відчуваєте це з кожним кроком;
 • стрільба тепер відчувається інакше, і на деякій зброї вона кардинально відрізняється від того, що було.

Ось що про це сказав ведучий, аналітик і коментатор студії Maincast Ден Loran Журід у себе на трансляції:

Слухайте, тут ще багато роботи. Моделька, так — вона відчувається важезною, як і рух в цілому. Не вистачає швидкості та динаміки, але думаю над цим працюватимуть.

Патерни стрільби змінилися для деякої зброї. Той самий АК тепер робить круті “стрейфи”, проте зажим у нього змінився, так само як і в MS-ці. Саме тому я зараз користуюся M4A4.

Можливо буде погано видно, проте в CS2 патерни зброї стали більш хаотичними, особливо під кінець магазину.

Коли ви заходите у гру, вискакує повідомлення, мовляв, повідомте, якщо помітите якісь негаразди чи баґи. І в мене питання: чим займалися ось ті відсотки, які мали доступ  до CS2 майже весь цей час? (Нагадаю, що анонс був ще в кінці березня, після чого почалися перші хвилі запрошень). Бо простим смертним було потрібно менше доби, щоби вказати розробникам на речі, які треба доопрацювати.

Одним із таких став ThourCS — поціновувач гри, який відразу вказав на проблемні аспекти:

 • низький показник частоти кадрів;
 • оптимізація роботи гранат і води;
 • стрільба й віддача;
 • оптимізація руху моделі,

і це далеко не весь список. Повністю можете подивитися в пана інженера на сторінці.

Найбільшою проблемою наразі, як на мене, є рейтингова система ELO. Справа в тім, що коли ти проходиш калібрування та маєш високий показник, то тебе ставить у гру проти справжніх монстрів. Так сталося з коментатором студії Maincast Кирилом Slaxer Вернудіним. Його закинуло проти професійних гравців Оуена smooya Баттерфілда та Джозефа MoriiSko Мауренка. І проблема навіть не в тому, хто проти тебе, а скільки очок рейтингу гра дає за перемогу та знімає за поразку.

Я трохи не розумію цього бісового балансу. За мене кидає чуваків з Gold Nova в CSGO, а проти мене про-гравців (ну це ще ок, бо гра тільки вийшла і баланс коригується). По ELO в CS2 +- однакові команди, але чорт забирай, що це таке????????

написав Кирило у своєму каналі

То що все-таки можна сказати про масштабне бета-тестування? Роботи ще більш ніж достатньо, але навіть зараз вже можна повторити слова одного з професійних гравців, представника команди Faze Clan, Робіна ropz Коля:

CS2 > CSGO

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Скін зброї з CS2 продали за понад мільйон доларів або ж за вартістю 5000 FPV дронів

p.ua.cs2 ak 1

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

Український гравець у CS2 Віктор sdy Оруджев приєднався до ENCE

p.ua.Віктор Оруджев

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve