Cценарист Firewatch трішки розповів про нову гру студії

Автор сценарію Firewatch Шон Ванаман (Sean Vanaman) розповів Polygon подробиці створення пригодницької гри та поділився планами студії щодо наступного проекту.

Насамперед Ванаман радісно констатував, що наступна гра не буде продовженням Firewatch.

Firewatch завершено. Я кладу руку на серце і кажу, що Firewatch завершено. Генрі та Делайла не будуть персонажами нової гри Campo Santo. Я можу сказати це без тіні сумніву. Я думаю.

Ми працюємо над чимось, що буде різко відрізнятися від Firewatch. Але я не знаю. Можливо, коли люди будуть грати, вони казатимуть: “О, це очевидно продовження Firewatch”.

Також Ванаман розповів, що протягом шести місяців команда працювала над проектом, який згодом довелося скасувати. Про персонажів Firewatch Шон відгукнувся з теплотою.

Мені легко писати персонажів на кшталт себе. Генрі — одна версія мене, Делайла — інша, трохи дивна версія мене. Я знаю її так само, як близького друга. Зрештою відчуваєш їх як продовження себе, бо дуже глибоко затягнув їх у своє життя, а потім почав ототожнювати з собою.

Вихід Firewatch відбувся 9 лютого 2016 року. Гра розповідає історію Генрі, спостерігача пожежної вежі, який стикається з наслідками Єллоустонської пожежі 1988 року.

Читайте також

За мотивами Firewatch знімуть фільм. Або серіал. Творці ще не визначилися

Firewatch

Valve придбала студію Campo Santo, творців Firewatch

Gabe Newell The International 2017

Найкраща ігрова музика 2016

Обираємо художнє оформлення року | PUGA 2016

Обираємо історію року | PUGA 2016

Обираємо копійчану гру року | PUGA 2016

Обираємо пригодницьку гру року | PUGA 2016

Обираємо оригінальну гру року | PUGA 2016

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: