Cyberpunk 2077 буде коротшою за “Відьмака 3”

Третій “Відьмак” був грою неабиякого розмаху, проте у випадку з Cyberpunk 2077 розробники вирішили піти дещо іншим шляхом. На щорічній зустрічі з фанатами, яка пройшла у Варшаві минулої суботи, представники CD Projekt RED повідомили, що проходження основної сюжетної лінії буде дещо коротшим, ніж у “Відьмаку”, проте натомість гравці отримають більше варіантів розвитку подій, а отже і вищу реграбельність.

До всього, змінився і підхід до створення побічних квестів. За словами розробників, у “Дикому Гоні” побічки розвивалися здебільшого прямолінійно, лише зрідка отримуючи “точки варіативності”. А от побічні квести у Cyberpunk 2077 — це багатоступінчасті пригоди, і залежно від ваших дій на тому чи іншому етапі квесту, ви можете активувати нові, дещо дрібніші квести. Ну і найважливіше — проходження побічних квестів, принаймні, основних гілок, матиме значно більший вплив на перебіг подій основної кампанії, ніж це було в попередніх іграх студії.

Стосовно фрази Джонні Сільвергенда про спалення міста дотла, гравець зрештою матиме таку можливість. До всього, буде і можливість продовжити гру після закінчення основного сюжету — і за словами розробників, це обставлено неабияк круто.

А от про кастомізацію автівки та модотворчі інструменти у CDPR поки нічого не кажуть напевне — мовляв, самим розробникам дуже би хотілося це все втілити, є цілу купу ідей, проте зараз щось казати вони не в змозі. Натомість ігротворці запевнили, що приділили чимало уваги фізиці авто, а тутешня міні-гра з перегонами не впиратиметься лише у швидкість автомобілів.


Як воно все буде і чи справдяться слова розробників про високу реграбельність — дізнаємося за кілька місяців. Реліз гри, нагадуємо, запланований на 16 квітня 2020 року, а от мультиплеєрний режим вийде дещо згодом і продаватиметься окремо.

Читайте також

“Cyberpunk 2077 не постраждає” — повідомили у CDPR

CD Projekt RED

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

CD Projekt RED повернеться до Відьмака після релізу Cyberpunk 2077

Основну частину розробки Cyberpunk 2077 завершено

Cyberpunk 2077

Наскільки успішною стане Cyberpunk 2077? Прогнози вражають

CD Projekt Red стала другою найдорожчою студією у Європі

CD Projekt Red

Дівчина Ілона Маска розповіла про свого персонажа в Cyberpunk 2077

Розробники The Witcher 3 отримуватимуть більше грошей від Steam

The Witcher 3: Wild Hunt

Популярне