Cyberpunk 2077 буде коротшою за “Відьмака 3”

Третій “Відьмак” був грою неабиякого розмаху, проте у випадку з Cyberpunk 2077 розробники вирішили піти дещо іншим шляхом. На щорічній зустрічі з фанатами, яка пройшла у Варшаві минулої суботи, представники CD Projekt RED повідомили, що проходження основної сюжетної лінії буде дещо коротшим, ніж у “Відьмаку”, проте натомість гравці отримають більше варіантів розвитку подій, а отже і вищу реграбельність.

До всього, змінився і підхід до створення побічних квестів. За словами розробників, у “Дикому Гоні” побічки розвивалися здебільшого прямолінійно, лише зрідка отримуючи “точки варіативності”. А от побічні квести у Cyberpunk 2077 — це багатоступінчасті пригоди, і залежно від ваших дій на тому чи іншому етапі квесту, ви можете активувати нові, дещо дрібніші квести. Ну і найважливіше — проходження побічних квестів, принаймні, основних гілок, матиме значно більший вплив на перебіг подій основної кампанії, ніж це було в попередніх іграх студії.

Стосовно фрази Джонні Сільвергенда про спалення міста дотла, гравець зрештою матиме таку можливість. До всього, буде і можливість продовжити гру після закінчення основного сюжету — і за словами розробників, це обставлено неабияк круто.

А от про кастомізацію автівки та модотворчі інструменти у CDPR поки нічого не кажуть напевне — мовляв, самим розробникам дуже би хотілося це все втілити, є цілу купу ідей, проте зараз щось казати вони не в змозі. Натомість ігротворці запевнили, що приділили чимало уваги фізиці авто, а тутешня міні-гра з перегонами не впиратиметься лише у швидкість автомобілів.


Як воно все буде і чи справдяться слова розробників про високу реграбельність — дізнаємося за кілька місяців. Реліз гри, нагадуємо, запланований на 16 квітня 2020 року, а от мультиплеєрний режим вийде дещо згодом і продаватиметься окремо.

Читайте також

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

У Cyberpunk 2077 нарешті можна гладити свого кота

cyberpunk cat

Не чекайте другого сезону Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Реліз без баґів. Враження від Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

sasha grey cyberpunk

Тестувальники Cyberpunk 2077 обманювали CD Projekt Red

cyberpunk 2077

Продовження Cyberpunk 2077 та одразу декілька проєктів у всесвіті «Відьмака» — купа анонсів від CD Projekt Red

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 щодня грає понад 1 мільйон людей

Cyberpunk 2077

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: