Cyberpunk 2077 буде коротшою за “Відьмака 3”

Третій “Відьмак” був грою неабиякого розмаху, проте у випадку з Cyberpunk 2077 розробники вирішили піти дещо іншим шляхом. На щорічній зустрічі з фанатами, яка пройшла у Варшаві минулої суботи, представники CD Projekt RED повідомили, що проходження основної сюжетної лінії буде дещо коротшим, ніж у “Відьмаку”, проте натомість гравці отримають більше варіантів розвитку подій, а отже і вищу реграбельність.

До всього, змінився і підхід до створення побічних квестів. За словами розробників, у “Дикому Гоні” побічки розвивалися здебільшого прямолінійно, лише зрідка отримуючи “точки варіативності”. А от побічні квести у Cyberpunk 2077 — це багатоступінчасті пригоди, і залежно від ваших дій на тому чи іншому етапі квесту, ви можете активувати нові, дещо дрібніші квести. Ну і найважливіше — проходження побічних квестів, принаймні, основних гілок, матиме значно більший вплив на перебіг подій основної кампанії, ніж це було в попередніх іграх студії.

Стосовно фрази Джонні Сільвергенда про спалення міста дотла, гравець зрештою матиме таку можливість. До всього, буде і можливість продовжити гру після закінчення основного сюжету — і за словами розробників, це обставлено неабияк круто.

А от про кастомізацію автівки та модотворчі інструменти у CDPR поки нічого не кажуть напевне — мовляв, самим розробникам дуже би хотілося це все втілити, є цілу купу ідей, проте зараз щось казати вони не в змозі. Натомість ігротворці запевнили, що приділили чимало уваги фізиці авто, а тутешня міні-гра з перегонами не впиратиметься лише у швидкість автомобілів.


Як воно все буде і чи справдяться слова розробників про високу реграбельність — дізнаємося за кілька місяців. Реліз гри, нагадуємо, запланований на 16 квітня 2020 року, а от мультиплеєрний режим вийде дещо згодом і продаватиметься окремо.

Читайте також

Cyberpunk 2077 перенесли на грудень

Puma випустить кросівки у стилі Super Mario, а Adidas — Cyberpunk 2077

Зірка Detroit: Become Human озвучила у Cyberpunk 2077… автомат з напоями

Cyberpunk 2077

OnePlus випустить смартфон у стилі Cyberpunk 2077

Стиль і транспорт у Найт-Сіті: CD PROJEKT RED опублікували 3 нових відео про Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 styles

Ну вже точно не перенесуть: Cyberpunk 2077 “пішла на золото”

Cyberpunk 2077

Аналітики вважають, що передзамовлень Cyberpunk 2077 занадто мало

Розробники Cyberpunk 2077 працюватимуть 6 днів на тиждень

Cyberpunk 2077

Популярне