Cyberpunk 2077 дозволить вам змінити розмір геніталій та розпинати ворогів

Розробники Cyberpunk 2077 поділилися у своєму твіттері цікавим анонсом. Вже відносно скоро, 11 червня розробники з CD Projekt RED планують провести Night City Wire. Що це саме за захід, і що на ньому покажуть, не повідомили. Показали лише постер прийдешньої події.

Раніше ігротворці вже підтвердили участь у трьох онлайн-заходах: Summer Game Fest, Summer of Gaming та Play For All. Що розробники покажуть там також не відомо.

До всього, на хвилі нещодавніх новин про вікові рейтинги та можливі матеріли провокативного характеру, розробники нагадали, що у Cyberpunk 2077 завдяки технологіям ви можете робити зі собою що-завгодно, а багаті можливості редактора персонажа дозволять вам змінювати розмір геніталій та припасовувати їх персонажам іншої статі. А ще, попри величезне розмаїття репрезентацій насильства, наркотиків т злягань на всі смаки, у грі буде квест, де ми будемо в прямому сенсі розпинати ворогів. Коротше кажучи, Cyberpunk 2077 має для нас цілий мішок розваг.

Також хочемо нагадати, що не зважаючи на пандемію коронавірусу, розробники повністю переконані, що Cyberpunk 2077 вийде вчасно. Реліз заплановано на 17 вересня для ПК, PlayStation 4, Xbox One та Google Stadia.

Читайте також

А от і системні вимоги Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Завтра оголосять системні вимоги Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

Наступної п’ятниці нам розкажуть про банди у світі Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Купуєш енергетик — отримуєш комікси, мерч і авто у стилі Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

The Witcher 3 отримає перевидання на PS5 та XSX

The Witcher 3

Прибутки CD Projekt зросли на 70% завдяки карантинному режиму

The Witcher

Не хвилюйтеся, Cyberpunk 2077 не займатиме 200 ГБ

Cyberpunk 2077

Популярне