Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

Згідно з сюжетом Wolfenstein: Youngblood, Вільям «Бі Джей» Йоганес Бласковіц  зник у Парижі десь у  1980-х роках. На пошуки вирушили його дочки, близнюки Джесс і Софі.

Над прийдешньої грою працювала Machine Games спільно з Arkane Studios, відомою по Prey і серії Dishonored. Головною особливістю Wolfenstein: Youngblood стане  можливість кооперативного проходження, проте грати в шутер можна і поодинц.

Wolfenstein: Youngblood отримає стандартне і розширене видання — до складу останнього увійде “Buddy Pass“. Цей пропуск дозволить запросити для кооперативного проходження іншого гравця, навіть якщо у нього немає копії гри.

Власники розширеного видання також отримають Cyborg Skin Pack — набір зброї і броні з титанового сплаву. А за передзамовлення гравцям дістанеться Legacy Pack, який містить екіпіровку Вільяма з Wolfenstein: The Old Blood і The New Colossus.

На Amazon вартість стандартного видання Wolfenstein: Youngblood для консолей становить 30 доларів, розширеного – 40 доларів. Bethesda раніше заявила, що випустить Wolfenstein: Youngblood в Steam —  разом з Rage 2, Doom Eternal і Fallout 76.

Гра з’явиться на PS4, Xbox One, Nintendo Switch і ПК уже 26 липня!

Читайте також

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

Сенсації липня — «Відьмак» від Netflix, Destiny 2 (досі гівно), Switch Lite… [Подкаст]

«Відьмак» від Netflix

Borderlands 3 відправилась «на золото»

Bethesda перенесла ПК-реліз Wolfenstein: Youngblood на день раніше

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

bethesda-e3-2019

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Стрім Mortal Kombat 11

Популярне