web analytics

«Це не DLC, а повноцінна гра»: Shadow of the Erdtree стало найвище оціненим доповненням в історії

Тільки ми писали, що розширення The Final Shape для Destiny 2 — найвище оцінений реліз 2024 року як лідерство перехопило доповнення Shadow of the Erdtree для Elden Ring. Згідно агрегатора Opencritic його середня оцінка складає 94 бали на основі оглядів 61 видання, а до придбання рекомендується 98% критиків.

Більшість зійшлися на думці, що це чудове доповнення до однієї з найкращих aRPG останнього десятиліття, яке не просто доповнює, а й розширює системність ще більше. В залежності від вашої допитливості воно може стати як прогулянкою на 20 годин, так і окремою повноцінною грою із 40 годинною тривалістю. Кількість власноруч зробленого контенту в якому по всіх традиціях класичної FromSoftware.

Крім цього, воно подвоює всі найкращі сторони оригінальної Elden Ring і підсилює їх завдяки новому привабливому світу, додатковому пласту історії і такому ж захопливому ігроладному циклу. Звичайно, Shadow of the Erdtree не змінить вашої думки про Elden Ring, якщо вона вас не вразила раніше, але безсумнівно стане приємним бонусом для всіх шанувальників оригінальної гри.

Серед усіх оглядачів “відмітились” лише Eurogamer, які вліпили найнижчу оцінку 3 із 5 через “занадто високу складність”. Проте не варто забувати, що доповнення до ігор FromSoftware завжди були для тих, кому не вистачило челенджа в оригінальній грі і вони хочуть чогось ще більш хардкорнішого. Щоб новачки не змогли одразу отримати доступ до нього і тим самим погіршити загальні враження від проєкту студія навіть увела окреме обмеження, згідно якого тільки після перемоги на Моґом, Лордом Крові, ви зможете почати проходити доповнення.

Єдине доповнення Shadow of the Erdtree для Elden Ring виходить вже 21 червня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One та ПК у крамниці Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Мод Graceborne перетворює Elden Ring на Bloodborne

graceborne

Capcom придбала анімаційну студію Minimum Studios

capcom

Elden Ring: Shadow of the Erdtree придбали 5 000 000 гравців за перший тиждень

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

«При мені звільнень не буде»: Хідетака Міядзакі береже працівників FromSoftware

Хідетака Міядзакі