D.Va в Heroes of the Storm і інші цікавинки

Вже сьогодні Heroes of the Storm отримав ще одного героя з всесвіту Overwatch, а саме колишню кіберспортсменку  Ханну Сон, яку знає увесь світ як D.Va. Унікальність кіберспортсменки Blizzard вберегли, але з деякими цікавими змінами. Для прикладу, “Захисна матриця” вбирає в себе частину шкоди, а “Самознищення” у HotS є базовим скілом, а не ультимативним вміння, як це у Overwatch. Втім, D.Va не стане першим героєм без героїчного вміння і Ханна, як і її броньований екзоскелет, отримали по власній унікальній ульті, однак прийдеться обрати хто отримає її, сама D.Va чи її Меха.

Разом з D.Va такі герої як Аларак, Декхака і Тіранда отримали доволі великі зміни, а також з’явилися нові коментатори у вигляді Ґенджі та самої Ханни Сон. Детальніше про зміни які приніс патч з D.Va, можна прочитати тут.

Також не забудьте, що цього тижня у Нексусі почався 4-й квест, який дозволить отримати 10 контейнерів у Heroes of the Storm та Overwatch, для цього потрібно зіграти всього 5 ігор з друзями в HotS.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty

Overwatch 2: любов і ненависть

Overwatch 2

Sega скасувала шутер Hyenas від творців Total War. Гра мала вийти за кілька місяців

hyenas

Overwatch 2 покинули напризволяще?

Overwatch 2

Blizzard повністю йде з Китаю

Netflix відкрили нову студію з продюсером Overwatch на чолі

photo 2022 10 19 14 40 59

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2