Dark Souls: Remastered слід чекати навесні

Сьогодні Bandai Namco повідомили про запланований вихід Dark Souls: Remastered для PS4, Xbox One, ПК та Nintendo Switch. Вихід перевидання відбудеться 25 травня і… ви ще не побігли робити передзамовлення?

Змін буде небагато і в основному вони стосуватимуться графічного складника гри. Користувачі PS4 Pro, Xbox One X та ПК здобудуть змогу насолодитися Dark Souls: Remastered в роздільній здатності та з 60 кадрами за секунду з HDR освітленням. Проте й ігролад зазнає незначних змін, а саме багатокористувацька частин гри. Не секрет, що й зараз у першій Dark Souls заввиграшки можна зустріти червоних фантомів, які так і норовлять покращити ваш ігровий досвід, та, на жаль, можуть вони це робити тільки в чотирьох, через обмеження режиму. Тепер його розширять. Відразу 6 користувачів зможуть об’єднати свої сили задля покарання любителів використовувати людські фігурки і викликати підмогу в битву з босом. Хіба ж не круто?

Dark Souls: Remastered стане чудовою можливістю познайомитися з першою частиною славнозвісної серії для новачків та вернутися на кілька десятків годин у Лордран бувалим поціновувачам випробувань. Хто ж відмовиться глянути на Орштейна та Смауга у 4K?

Читайте також

Аніме під Souls’ом. Огляд Code Vein

Bandai Namco не зацікавлена в розміщенні ексклюзивів у Epic Games Store

Immortal: Unchained — Мертві душі, мертвий космос (перші враження)

Immortal: Unchained

PlayNews #338 — Досягнення платформотримачів

Assassin's Creed Odyssey

Анонсували нову гру із серії Tales

Tales of Berseria

Користувачам Switch доведеться ще почекати на перевидання Dark Souls

Dark Souls

PlayNews #325 — Ghost Recon Wildlands, Overwatch

Ghost Recon Wildlands Sam Fisher

Вихід God Eater III на PS4 та ПК — підтверджено новим трейлером

God Eater III

Популярне