Дата виходу містобудівного симулятора Cities: Skylines

cities_skylines_12-100536514-orig

У жанрі містобудівних симуляторів вибудовується серйозна конкуренція. Лише на минулому тижні зарелізився Cities XXL, який обіцяв здивувати своїм масштабом карти, але в підсумку розчарував прихильників жанру майже абсолютним копіюванням попередниці. Нова гра від фінської студії Colossal Order має назву Cities: Skylines і сьогодні вона отримала дату релізу. Проект від творців серії Cities in Motion вийде вже 10 березня.

Симулятор мера міста Cities: Skylines запропонує гравцям побудувати місто свої мрії на величезних мапах (не таких як у SimCity). Якщо вас цікавлять точніші цифри, то Cities: Skylines дозволить розгулятися на 36 квадратних кілометрах віртуального світу, тоді як SimCity зразка 2013-го року пропонувала лише 4. Хоча, слід визнати, що гра у своєму антуражі добряче нагадує мультяшний стиль розробників Maxis. Гра взагалі дуже схожа на таку собі SimCity без обмежень. Подивіться новий трейлер і зрозумієте, чому я так кажу.

Бонусів для тих, хто оформив попереднє замовлення гри, буде достатньо — у подарунок вони отримають п’ять додаткових об’єктів (ботанічний сад, баскетбольне поле і т. п.), цифровий артбук і чотири віртуальних листівки.

Реліз гри відбудеться для платформ Windows, Mac і Linux.

Читайте також

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Cities: Skylines та Insurgency: Sandstorm стали тимчасово безкоштовними

insurgency sandstorm

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Ігролад перших 10 хвилин Doom Eternal

Новий трейлер DOOM: Eternal

У Resident Evil 3 з’явився трейлер в якому показаний Nemesis

Дебютний трейлер фільму «Морбіус» з Джаредом Лето

Популярне