Дата виходу містобудівного симулятора Cities: Skylines

cities_skylines_12-100536514-orig

У жанрі містобудівних симуляторів вибудовується серйозна конкуренція. Лише на минулому тижні зарелізився Cities XXL, який обіцяв здивувати своїм масштабом карти, але в підсумку розчарував прихильників жанру майже абсолютним копіюванням попередниці. Нова гра від фінської студії Colossal Order має назву Cities: Skylines і сьогодні вона отримала дату релізу. Проект від творців серії Cities in Motion вийде вже 10 березня.

Симулятор мера міста Cities: Skylines запропонує гравцям побудувати місто свої мрії на величезних мапах (не таких як у SimCity). Якщо вас цікавлять точніші цифри, то Cities: Skylines дозволить розгулятися на 36 квадратних кілометрах віртуального світу, тоді як SimCity зразка 2013-го року пропонувала лише 4. Хоча, слід визнати, що гра у своєму антуражі добряче нагадує мультяшний стиль розробників Maxis. Гра взагалі дуже схожа на таку собі SimCity без обмежень. Подивіться новий трейлер і зрозумієте, чому я так кажу.

Бонусів для тих, хто оформив попереднє замовлення гри, буде достатньо — у подарунок вони отримають п’ять додаткових об’єктів (ботанічний сад, баскетбольне поле і т. п.), цифровий артбук і чотири віртуальних листівки.

Реліз гри відбудеться для платформ Windows, Mac і Linux.

Читайте також

Огляд Cities: Skylines — Parklife

Cities: Skylines - Parklife

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Новий трейлер Attack on Titan 2 показує взаємодію героя з навколишнім світом

Attack on Titan 2

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Популярне