Дату релізу Quantum Break оголосять завтра на Gamescom

Screenshot_1

Реліз довгоочікуваного ексклюзиву Quantum Break неодноразово переносився, але, схоже, вже дуже скоро буде оголошено точну дату виходу цієї гри.

Нещодавно голова відділення Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) у своєму Твіттері отримав запитання стосовно дати релізу Quantum Break та її оголошення на виставці Gamescom. У відповідь Філ коротко відповів: «Побачите у вівторок. Думаю, ви будете щасливі».

З усього виходить, що дата виходу екшену для Xbox One буде оголошено завтра, коли стартує початковий етап німецької виставки.

Проект, над яким працює студія Remedy Entertainment, не так давно був перенесений з 2015 року на 2016-й. Згідно з поясненнями, на рішення перенести гру вплинув той факт, що у цьому році для Xbox One і без Quantum Break вистачає гучних релізів. Згадайте хоча б Rise of the Tomb RaiderHalo 5: Guardians і Forza Motorsport 6.

Нагадуємо, що сюжет «Квантового розриву» розповість про події після невдалого наукового експерименту, наслідком якого стали розриви часового континууму. Головний герой Джек, на щастя чи біду, навчився керувати часом.

Окрім самого ігроладу, в Quantum Break, розробники готують серіал з живими акторами, який доповнить історію гри. Згідно зі словами ігроробів, «те, як користувачі проходять гру, впливає на телешоу, а шоу впливає на події в грі». У новому проекті Remedy обіцяє стерти межу між телебаченням та інтерактивними розвагами, об’єднавши їх в абсолютно нове медіа-середовище.

Що у них вийде, побачимо не раніше 2016 року.

Читайте також

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

У другому сезоні Fall Guys повернуться у середньовіччя

І перше, що показали на Gamescom — це Call of Duty!

Що показали на пре-шоу Gamescom

Gamescom: Opening Night Live 2020 у виконанні PlayUA

Автори Control поділилися подробицями доповнення AWE

Control

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews

Алан Вейк повернеться 27 серпня і розпочне нову фазу “ігровсесвіту Remedy”

Популярне