DayZ все ж вийде з раннього доступу

Виходу DayZ  з раннього доступу чекали довго. Чотири довгі роки проект неспішно розвивався, обростаючи новими деталями та можливостями. Разом з об’ємами внутрішньоігрового контенту росла і кількість жартів на тему “А вона коли-небудь вийде з раннього доступу?”. І ось дочекались — версія 1.0 побачить світ у 2018 році.

У своєму блозі розробники повідомили, що 2018 рік стане визначним для DayZ. За цей короткий (в порівнянні з часом розробки проекту так точно) проміжок часу гра повинна пройти бета-тестування на версії 0.63 та пережити реліз. Розробники наголошують, що DayZ продовжить розвиватися навіть після повноцінного виходу, тому без майбутніх новинок не обійдеться. Також приємною новиною став запланований вихід DayZ на консолях, який також відбудеться десь у 2018.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Грайте DayZ разом з українською спільнотою OutLife

p.ua.dayz

Було закрито студію, яка займалася підтримкою DayZ

DayZ look for release date

Новорічний стрім набивання пик у виконанні PlayUA

Project xCloud і все що розказали на Inside Xbox

DayZ повернеться в Австралію!

DayZ

Vigor — щойно анонсований чарівливий постапокаліптичний шутер-виживастик на норвезьких теренах

Vigor

Стрім Battlefield V: Firestorm (топ-1 або ганьба)

Стрім Battlefield V: Firestorm