Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Довгоочікувана версія “Ліга Справедливості” від Зака Снайдера нарешті побачила світ і почала масово забирати в людей по 4 години життя, даруючи натомість досить суперечливі враження. Але де ж можна легально переглянути цю стрічку в Україні?

Ніде.


HBO Max, для якого передусім і створювали стрічку, недоступний зараз у багатьох країнах світу, зокрема і в нас. Тому на сайті сервісу (внизу під трьома цятками) з’явилася інформація про альтернативні канали розповсюдження. І з якогось дива там вказано, що в Україні фільм можна буде переглянути на Kі**p*isk HD. Мало того, що це російський сайт (хотілося би почути, чим керувалися в своєму виборі представники HBO Max), так він у нас ще й мав би бути офіційно заблокованим. Ясна річ, наша спільнота була не в захваті від такого кроку.

VPN, навіть платний, теж не виявився виходом, адже наші користувачі розповідали, що HBO Max не приймає українські картки.

Ми також упродовж останніх кількох тижнів зверталися до наших друзів із Warner Bros. Україна за бодай якоюсь інформацією. Зрештою, вони й самі хотіли би легко й зручно переглянути фільм якщо вже не в кіно, то хоч у якомусь із наших онлайн-кінотеатрів (“Диво-жінка” від тих же WB є на sweet.tv).  На жаль, всі запити Warner Bros. Україна досі залишилися без відповіді з боку головного офісу. Так що ситуація чимось схожа з Mortal Kombat 11 — обхідні шляхи є, але офіційно товар недоступний, а пояснень з боку Warner Bros. жодних.

Журбинка.

Редакція PlayUA жодним чином не заохочує піратства — звісно, за умови чесної конкуренції та легальної доступності товару чи послуги. Але значно менше ми заохочуємо використання російських онлайн-кінотеатрів. Залишається тільки сподіватися, що до виходу наступних ексклюзивів HBO Max (“Мортал Комбат”, нагадуємо, в Україні вийде в театральний прокат, а от за інші фільми поки нічого не відомо) НBO та Warner Bros. все ж запропонують нам нормальний, легальний, а головне український аналог перегляду своїх стрічок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Suicide Squad від Rocksteady зможе врятувати тільки сюжетна кампанія

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Ґаль Ґадот не повернеться до ролі Диво-жінки в кіновсесвіті DC

wonder woman 1920 x 1080 background vmootmpotrb0yvlm

«Барбі» стала найкасовішим фільмом Warner Bros після «Гаррі Поттера»

barbie

Найгірший у світі фільм жахів. Огляд фільму «Мег 2: Западина»

Мег 2: Западина / Meg 2: The Trench (2023)

Warner Bros. прокоментувала заборону «Барбі» у В’єтнамі

Барбі 2023 фільм

Mortal Kombat 12 стане (черговим) перезапуском серії

mk12

The Last of Us став найпопулярнішим серіалом Європи у HBO Max

the last of us hbo

Чутки: Карл Урбан може стати Джонні Кейджем у Mortal Kombat 2

Джонні Кейдж Mortal Kombat Карл Урбан

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: