Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Довгоочікувана версія “Ліга Справедливості” від Зака Снайдера нарешті побачила світ і почала масово забирати в людей по 4 години життя, даруючи натомість досить суперечливі враження. Але де ж можна легально переглянути цю стрічку в Україні?

Ніде.


HBO Max, для якого передусім і створювали стрічку, недоступний зараз у багатьох країнах світу, зокрема і в нас. Тому на сайті сервісу (внизу під трьома цятками) з’явилася інформація про альтернативні канали розповсюдження. І з якогось дива там вказано, що в Україні фільм можна буде переглянути на Kі**p*isk HD. Мало того, що це російський сайт (хотілося би почути, чим керувалися в своєму виборі представники HBO Max), так він у нас ще й мав би бути офіційно заблокованим. Ясна річ, наша спільнота була не в захваті від такого кроку.

VPN, навіть платний, теж не виявився виходом, адже наші користувачі розповідали, що HBO Max не приймає українські картки.

Ми також упродовж останніх кількох тижнів зверталися до наших друзів із Warner Bros. Україна за бодай якоюсь інформацією. Зрештою, вони й самі хотіли би легко й зручно переглянути фільм якщо вже не в кіно, то хоч у якомусь із наших онлайн-кінотеатрів (“Диво-жінка” від тих же WB є на sweet.tv).  На жаль, всі запити Warner Bros. Україна досі залишилися без відповіді з боку головного офісу. Так що ситуація чимось схожа з Mortal Kombat 11 — обхідні шляхи є, але офіційно товар недоступний, а пояснень з боку Warner Bros. жодних.

Журбинка.

Редакція PlayUA жодним чином не заохочує піратства — звісно, за умови чесної конкуренції та легальної доступності товару чи послуги. Але значно менше ми заохочуємо використання російських онлайн-кінотеатрів. Залишається тільки сподіватися, що до виходу наступних ексклюзивів HBO Max (“Мортал Комбат”, нагадуємо, в Україні вийде в театральний прокат, а от за інші фільми поки нічого не відомо) НBO та Warner Bros. все ж запропонують нам нормальний, легальний, а головне український аналог перегляду своїх стрічок.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Якою вийшла Ліга Справедливості Зака Снайдера? (Хитикай)

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зак Снайдер показав новий трейлер своєї “Ліги Справедливості”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: