Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Хідео Коджіма, який любить кіно й майже 40 років робить ігри, схожі на кіно, нарешті перетворить одну зі своїх ігор на фільм. Коло замкнулося.

Kojima Productions оголосила, що спільно з кіностудією А24 розпочала роботу над екранізацією Death Stranding — гри про доставки різноманітних пакунків, побудову зручностей для доставки різноманітних пакунків і боротьбу з химерним чортовинням, яке заважає нам доставляти пакунки в спустошеній Америці майбутнього.

Перші натяки на існування цього фільму ми отримали минулого грудня від студії Hammerstone, але схоже, що Коджіма так і не зміг знайти спільної мови з цими підрядниками. Натомість А24 причетні до створення цілої низки фільмів, які сподобалися японському ігротворцеві — “Усе завжди і водночас”, “Сонцестояння”, “Спадковість”, “Кімната” та інших достатньо химерних стрічок, які не викликають сумніву в доречності підбору такого партнера.

Інша справа, що Death Stranding — напрочуд масивна гра, яку не так і просто буде загнати в рамки повнометражного фільму. Втім, творці майбутньої стрічки це розуміють і навіть не намагатимуться.

Фільми, які вони [А24] дарують світові, є якісними й інноваційними. Мені подобаються їхні роботи, і я навіть навіть надихався цими фільмами, працюючи над своїми проєктами. Їхній новаторський підхід до наративу максимально суголосий з тим, що ми в Kojima Productions робимо ось уже 8 років. І тепер ми разом працюємо над фільмом Death Stranding movie together. Ми бачили вже чимало “кіноадаптацій ігор”, проте ми робимо прямий переказ подій гри. Наша мета — створити фільм не лише для шанувальників гри, а для всіх, хто любить кіно. Ми покажемо вам досі небачений усесвіт Death Stranding, можливий тільки у вигляді фільму.

Хідео Коджіма

Жодних інших подробиць наразі нема, хоча є сенс припустити, що Норман Рідус, Лія Сейду та Мадс Міккельсен там усе ж з’являться, а сама стрічка вийде в прокат десь поруч із Death Stranding 2… дата релізу якої теж досі не відома.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Огляд фільму «Дюна. Частина 2»

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

Серіал про Гаррі Поттера вийде у 2026 році

p.ua.harry potter max

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

Death Stranding 2 вийде не раніше 2025 року. І лише на PS5 [трейлер]

Death Stranding 2 On The Beach

Sony анонсувала екранізацію горору Until Dawn від творців «Воно» й «Шазама»

Until Dawn

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: