Death Stranding — Подробиці персонажа Ніколаса Віндінґ Рефна

Автор: PlayUA @playua

Sony на своєму офіційному YouTube-каналі опублікувала уривок з Death Stranding, котрий раніше демонструвався в закритому порядку в рамках Comic-Con San-Diego.
Кат-сцена присвячена персонажу Ніколаса Віндінга Рефна, Heartman’у.

Раніше Хідео Коджіма вже розкривав деякі цікаві деталі, щодо цього персонажу.

Як виявилося персонаж Рефна самовільно занюрює себе в стан клінічної смерті кожну 21 хвилину. Його серце примусово зупинятися, занурюючи розум на три хвилини в потойбічний світ. Таким чином Heartman в відчайдушних спробах намагається відшукати там свою сім’ю.


Кардіостимулятор, прикріплений до його тіла контролює стан клінічної смерті і запускає серце після закінчення 3 хвилин, щоб не заподіяти організму непоправної шкоди.

В останньому трейлері гри ми могли спостерігати за тим як персонаж Рефна з відчаєм чіпляється за пісок пляжу в потойбічному світі, дивлячись на те, як група людей (або ж душ) невблаганно віддаляється від нього. В той момент ймовірно було чергове повернення Heartman’а в світ живих.

Розшифровка діалогу з кат-сцени:

(електронний голос дефібрилятора) Увага: розряд, не наближатися.

Хартман (оживає): Не вийшло … Відвідування номер 218550 … (помічає Сема) Вибач, на чому ми зупинилися? Я сам уже звик до 21-хвилинному циклу, але при першій особистій зустрічі не так-то просто пояснити все за один … раз.

Сем: Непросто, напевно, так жити.

Хартман: Так….і ні. Я вже звик, так що не так вже й … обтяжливо. Спорожнення кишечника, обмивання, прийом їжі … велика частина життєвого циклу добре вміщається в 21-хвилинний проміжок. Ось зі сном складно … і з контактами з іншими людьми, будь то словесні або фізичні – втім, людині в моєму становищі не доводиться хвилюватися ні про те, ні про інше.

Хартман: Хм … Сем, ти читаєш книги? .. Може, музику слухаєш? Дивишся кіно? Знаєш, я намагаюся себе зайняти. У мене є колекція музики, телесеріалів, всякі цікаві короткометражки, розповіді. Все, що можна прочитати або прослухати за 21 хвилину (показує коробку фільму з Чарлі Чапліним «Двадцять хвилин любові»). Все, зрозуміло, з тих часів – до DEATH STRANDING, звичайно. Але, чесно кажучи, ось цю двадцять одна хвилину, яку я проводжу тут – це вимушена бездіяльність. Я чекаю, поки не зможу повернутися назад, на пошуки. Моє тіло може перебувати тут, але моя душа там, на березі. Я вже мертвий.

Реліз Death Stranding відбудеться вже 8 листопада на PlayStation 4.

Останні статті

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Автор: Віталій Тарнавський

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Автор: Віталій Тарнавський

Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд The Talos Principle

Автор: PlayUA

The Talos Principle

Стімпанк, майбутнє і Nemesis: якими були скасовані ігри про Бетмена

Автор: PlayUA

Batman

Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

5 причин зіграти в Destiny 2 до виходу Beyond Light

Автор: Олег Куліков

Destiny 2