Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

SEGA несила було чекати великих презентацій, тож вона вирішила відкрити сезон показів та анонсів, продемонструвавши перший повноцінний ігроладний зріз Sonic Frontiers. І певне краще б вона з цим не поспішала.

У відео Сонік близько 7 хв самотньо бігає чималим пустим островом через численні точки прискорення та трампліни. Моментами він розгадує простецькі загадки, але загалом весь продемонстрований ґеймплей крутиться довкола пересування синього їжака. А через те, що гравець був ймовірно мало знайомий з грою, ролик не надміру динамічний та містить чимало повільних моментів з пошуком оптимальної траєкторії руху.

І все б нічого, але світ хоч і красивий, та пустесенький. За весь ролик Сонік не зустріне жодного противника чи іншого персонажа. Знай собі меланхолійно ганяй туди-сюди і… збирай кільця з монетками? Поки показане нагадує ранню демку, якій потрібно пройти ще чималий шлях до стану готового продукту, та реліз Sonic Frontiers заплановано вже на цей рік для консолей чинного та минулого покоління і ПК. І це лякає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творцю Соніка загрожує 2,5 роки тюрми й 1 млн $ штрафу за інсайдерську торгівлю

yuji naka insider trading prison

[ОНОВЛЕНО] Sega придбала творців Angry Birds

angry birds game

Sega вбила Соніка. Навіщо?

The Murder of Sonic the Hedgehog

Голова Sonic Team стане виконавчим директором у Sega

sonic frontiers

God of War Ragnarok, Goat Simulator 3, Warhammer 40,000: Darktide — Порадник Ґеймера: Листопад 2022 (відео+текстова версія на сайті)

pg nov 2022 site

Sonic Frontiers обмежує доступ до доповнень, якщо ви пройшли туторіал

Sonic Frontiers

Чому Сонік розчаровує гравців? / Яка доля чекає на Sonic Frontiers (Rendaros UA)

Санік

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: