Demon’s Souls на PS5: новий геймплейний трейлер та свіжі подробиці рімейку

Можна сказати, що минуло 10 років із дня виходу Demon’s Souls на PS3 й от майстри з Bluepoint Games взялися до її рімейку для PS5, старанно переносячи кожен елемент, кожну деталь, щоби зберегти ті ж відчуття, емоції та атмосферу, що були тоді.

Оригінальний контент гармонійно доповнять невеличкі зміни. Розробники зберегли ігрову механіку та штучний інтелект рівно такими ж, якими вони були, лише виправили неприємні помилки, такі як можливість бити босів крізь туманні проходи. Залишили й тенденцію світів. В оригіналі певні дії гравця могли впливати на баланс локації, тенденція могла варіюватися від чорної до білої, що змінювало силу ворогів, шанси випадання предметів і таке інше. Однак додали її покращене відображення в інтерфейсі, аби гравець міг краще орієнтуватися, що його чекає.

Незмінним залишили й боса Old Monk. В оригінальній грі замість штучного інтелекту ним могли керувати інші гравці, які були членами відповідного ковенанту. Також, дослухавшись до коментарів, що критикували новий вигляд Flamelurker, у студії додатково попрацювали монстра та повернули його у форму, ближчу до оригінльної.

Всі 5 наявних світів залишилися без змін, і в Bluepoint вирішили не додавати шостий, Аркстоун, сліди якого свого часу віднайшли фанати.

А тепер про більш детальні зміни:

  • В грі додасться трохи нової зброї, броні та біжутерії. Усі вони, за словами розробників, гармонійно вміщені в грі й не викликатимуть дисонансу.
  • До ваги спорядження додасться обмеження на кількість лікувальної трави, яку можна переносити із собою, а вага залежатиме від її якості. Зміна має покращити баланс PvP та PvE.
  • Гра працюватиме у двох режимах на вибір: нативні 4К і 30 к/с, чи ж динамічні 4К й 60 к/с.
  • Фоторежим дозволить не лише зберегти колоритні краєвиди, додати їм химерності за допомогою фільтрів, а й повернути похмурість оригіналу.
  • Дещо змістили ракурс камери, але старий режим можна буде повернути в налаштуваннях.
  • Музику, написану Шюншуке Кідою дещо перепрацювали, й, на відміну від цифрового першоджерела, винайняли для неї оркестр та хор.
  • Також у Нексусі можна буде зберегти готові білди для персонажа і змінювати їх за нагоди.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds

Стрім Grounded з PS5

Grounded

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Стрім Helldivers 2

Helldivers 2

Sony оголосила «жест доброї волі» і повертає гроші за The Last of Us: Part II Remastered власникам оригінальної гри

The Last of Us: Part II Remastered

Набір шанувальника. Враження від The Last of Us: Part II Remastered

The Last of Us: Part II Remastered