День дебютів. Огляд другого етапу 7DRIVE TCR Championship

Швидко промайнув тиждень та приніс нам новий старт 7DRIVE TCR Championship. Цей етап приймав знайомий для спортсменів британський Oulton Park. Не одне змагання проїхали на ньому наші водії, але техніка класу TCR ще не виступала саме на цьому треку.

І майже одразу британський трек підкинув нам декілька сюрпризів. Щодо лідера кваліфікації — тут все зрозуміло — Матвій Літвінов вчергове продемонстрував свою ідеальну підготовку до змагань і, як результат, обійшов на вісім десятих свого найближчого переслідувача у кваліфікації. Котрим став — Ярослав Оліферчук, який дуже несподівано захопив другу позицію у кваліфікації і був максимально серйозно налаштований на гонку.

Замкнув подіум за результатами кваліфікації Костянтин Левицький. Ба більше, розділило Костянтина і Ярослава всього-на-всього двадцять вісім тисячних секунди. А от для лідерів Чемпіонату картина була не така яскрава. Назар Аддаті зміг показати п’ятий кваліфікаційний час, а Артем Хорольский кваліфікувався лише восьмим.

Перша гонка пройшла повністю під контролем Матвія Літвінова. Солідні 15 секунд переваги над Ярославом Оліферчуком, який фінішував другим. До речі, це досягнення для Ярослава є дебютним, адже на подіумі українських змагань він ще не був.

Що стосується третього місця на старті, то Костянтин Левицький не зміг довести свою перевагу у гонці і закінчив її тільки на дванадцятій позиції. Найкраще таким провалом Костянтина зміг скористатись Назар Аддаті, який зміг обігнати Віктора Кальмуса і піднятись на третє місце фінішної таблиці.

Призери першої гонки:
1. Матвій Літвінов
2. Ярослав Оліферчук
3. Назар Аддаті

Друга гонка розпочалась з блискучого прориву Сергія Сороки, який зміг стартувати краще за своїх суперників і з третього місця перемістився на перше. Тільки от не довго тривав його фурор. Вже на четвертому колі, вдало оминувши декілька аварій, Ярослав Оліферчук зміг його обігнати і вийти у проміжні лідери гонки.

За ним схожий маневр, але за декілька кіл, повторив і Назар Аддаті, вийшовши таким чином на другу позицію. Але і Назар не витримав довго. У погоні за Ярославом, Адатті контактує із шинами у шикані і вимушений відправлятися на ремонт через пошкодження автомобіля.

Таким чином, через ремонт Назара, на другу позицію здійнявся Дмитро Малихін. А де ж лідер першої гонки(?), запитаєте ви. На жаль, Матвій Літвінов отримав пошкодження авто і на всій дистанції мав боротися не тільки із супротивниками, а ще й з ним. З усім тим, він зміг дістатись аж до третьої позиції.

Таким чином, першим фінішував Ярослав Оліферчук покращивши своє досягнення: не тільки перший подіум, а ще й перша перемога в українських змаганнях. Другий — Дмитро Малихін, який, у свій день народження, також, дебютував на подіумі українських змагань. Третій — Матвій Літвінов.

Призери другої гонки:
1. Ярослав Оліферчук
2. Дмитро Малихін
3. Матвій Літвінов

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

Якщо у вас є доступ до Megogo, яка виступає партнером турніру, запис етапу також можна подивитися у них на платформі. Або ви можете глянути запис нижче.

Що стосується наступного етапу, то він знову пройде на німецькому автодромі Ошерслебен (англ. Motorsport Arena Oschersleben).

Трансляція третього етапу відбудеться 23 квітня о 20.45. Подивитися етап можна на Youtube-каналі 7DRIVE, або на порталі партнерів — Megogo.

Disqus Comments Loading...