“День Епідемії” від Naughty Dog перейменували у “День The Last of Us”
Вже який рік поспіль, розробники з ігротворчої студії Naughty Dog проводять 26 вересня Outbreak Day. Саме у цей день у всесвіті The Last of Us відбувся спалах епідемії, яка винищила більшу частину людства. Але зараз у світі панує справжня пандемія, і на її тлі розробники вирішили уникнути усіляких конфліктів та вшанувати пам’ять загиблих. Тож свято перейменували на The Last of Us Day. Що саме ігротворці планують показати у межах заходу — поки невідомо, але вони обіцяють, що буде багато чого цікавого.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









