[Спроба 2] День Народження Антона. Шалений Стрім о 21:00 (81+)

UPD. Сподіваємось, що інтернет у Антона цього разу не відвалиться і все пройде як і має бути. Хто був на міні-стрімі в понеділок — вибачте та приходьте сьогодні 18.12.2020 :)


Такого ще не було! А може, і не буде вже ніколи!

11 грудня наш Антон святкуватиме свій 736 День Народження! А 14 грудня о 21:00, після того, як відійде від своїх гулянь, він проведе святковий стрім і гратиме в ігри, які йому подарують!
До цього можете долучитись і ви! Достатньо додати його в друзі в Steam (Zslife) та надіслати в подарунок усе, що ви забажаєте! Чим трешовішою буде гра, тим краще, але і від нормальних він не відмовиться.

Я планую приділити кожній грі хвилин по 30 стріму. Якщо так вже вийде, що ігор буде більше, ніж я зможу стрімити, то ми розділимо цю справу на декілька трансляцій. В принципі, я б навіть оголосив для себе наступний рік — роком стрімів (якщо не станеться нічого зі мною або людством). То ж якщо мені прилетить якийсь великий проект, який недоцільно буде грати лише 30 хвилин, то я обов’язково проведу повноцінний стрім у 2021 році. А якщо мені дозволить час та моя лінь, то я ще й напишу по кілька рядків своїх вражень про кожну гру.

Насправді у мене є підступний план щодо стріму на День Народження, але це буде приємний (сподіваюсь) сюрприз для присутніх на ньому людей.

Тож якщо ви хочете порадувати Антона, або змусити його страждати — надсилайте йому ігри у профіль. Також ви можете це зробити, якщо ви розробник і хочете показати свою гру — все у ваших руках. Тим паче, що ще можна встигнути до завершення осіннього розпродажу в Steam.

Ви вже зробили свій вибір Гри Року? Якщо так, то напишіть про своє рішення тут.

А ось перші ігри-подарунки! Дякуємо Eudgen, Bond, Vpapidokha, Teskraal, AbsoLooser, SteelStorm та Monkey From Mars!
VR, звісно буде окремому стрімі VR-ігор. Alyx, ми до тебе скоро повернемось!
Cyberpunk 2077!!! теж буде окремим стрімом, скоріш за все.

Антон дивиться на ці подарунки та плаче! Це сльози вдячності та щастя!
Якщо ви не знаєте яку гру подарувати, то зазирніть до його “бажать” в Steam. Там є багато забавок на будь-який смак та бюджет (чим дешевше гра, тим краще та веселіше може бути стрім).

Важливо. Ігри, що можуть порушувати правила стрімінгових сервісів та загальнолюдські норми, Антон не зможе транслювати. Але це не означає, що він не зможе в них зіграти ;)

Також Антон окремо дякує автору цього арта – Миколаю Єрьоміну та команді творців Mad Max :)

Початок

18.12 о 21:00

Останні відео

The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, High on Life — Порадник Ґеймера: Грудень 2022 (відео+текстова версія на сайті)

High on Life

God of War Ragnarok, Goat Simulator 3, Warhammer 40,000: Darktide — Порадник Ґеймера: Листопад 2022 (відео+текстова версія на сайті)

pg nov 2022 site

God of War Ragnarök — релізний трейлер українською

God of War Ragnarök

Scorn, New Tales from the Borderlands, Bayonetta 3 — Порадник Ґеймера: Жовтень 2022

Bayonetta 3

Disney Dreamlight Valley. Ферма з фансервісним добривом (Перші враження)

Disney Dreamlight Valley

Splatoon 3, Metal Hellsinger, Serial Cleaners — Порадник Ґеймера: Вересень 2022

metal hellslinger

КІНОРІУМ — РУСНЯ ПІД ПРИКРИТТЯМ. Чому українці досі ним користуються?

kinorium in yt

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: