Дені Вільнев таки зніме третій фільм «Дюна»

«Дюна: Частина друга» (наш огляд) все ще збирає врожай касових зборів по всьому світу. А Дені Вільнев уже забезпечив собі режисерське крісло для наступної частини екранізації.

Про перемовини між режисером та Legendary повідомив портал Variety. Кінокомпанія схвалила не лише створення третьої  «Дюни», а й затвердила Вільнева режисером екранізації книги Енні Якобсен Nuclear War: A Scenario. Очікується, що допомагати в роботі Вільневу буде його давня партнерка, продюсерка Таня Лапуант.

Тим часом «Дюна: Частина друга» показує неймовірні результати касових зборів при кошторисі у 190 мільйонів доларів. Вже зараз історія Пола Атріда принесла студії 626 млн доларів, що на сотню більше за першу частину.

З огляду на те, що до завершення прокату залишилося всього кілька днів, не варто очікувати, що фільму підкориться планка в один мільярд доларів. Хоча було б круто, якби така масштабна екранізація опинилася в клубі з дев’ятьма нулями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Дюна: Частина друга» показала найкращий результат серед фільмів Warner Bros. в Україні з початку повномасштабного вторгнення

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Dune: Awakening

Другу частину «Дюни» зняли на український об’єктив IronGlass MKll

«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»

p.ua.deni villeneuve

Огляд фільму «Дюна. Частина 2»

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

Комікс новини жовтень 2023. Vivat руйнує монополію РМ. Я недооцінила Химерників. Розказати про Дюну? (MariAm)

КОМІКС НОВИНИ ЖОВТЕНЬ 2023 01

Відкрито передзамовлення трьох коміксів серії «Дюна. Дім Атрідів» Браяна Герберта і Кевіна Андерсона

dune-atreides

У «Дюні» могла бути сцена, дорожча за весь фільм

дюна