Детально про Hearthstone #2

Автор: Тарас Пузак

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU.

meta42ranksЩотижневий мета-рейтинг який надала команда DKMR. Варто знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

Німота і обеззброєння

meta42deckkНайбільшою зміною в меті, за останній час, стала неймовірно мала кількість використання в якості ремувалів“ — карт з ефектами німоти  та обеззброєння“. Spellbreaker і Ironbeak Owl дедалі частіше трапляються в колодах воїнів, мисливців, чорнокнижників та деяких інших класів.

Контроль“-воїни почали використовувати Spellbreaker’а, як відповідь на Sludge Belcher і Savannah Highmane. Німота“ також корисна проти Twilight Drake, Undertaker та інших створінь, які використовуються для підсилення трунаря. Однак в іграх проти швидкихколод мисливців з Knife Juggler та Snake TrapSpellbreaker в колоді воїна замінюється на Ironbeak Owl. Він не лише добре працює проти потужних передсмертних хрипів, але й допомагає швидко розмінятися з Undertaker’ом на столі. Це створіння стає дедалі популярнішим у колодах мисливців, оскільки є твариною та дозволяє прекрасно впоратися зі Sludge Belcher’ом. Через цей taunt, а також набридливого Undertaker’а, по дві копії Ironbeak Owl почали додавати в свої колоди „генд“- та „зоо“-чорнокнижники, хоч раніше більш ніж одну таку карту вони не використовували.

Завдяки воїну з його неймовірно великим арсеналом зброї, та шаману з двома Doomhammer’ами, гравці дедалі частіше почали використовувати в колодах Harrison Jones та Acidic Swamp Ooze. І те, і інше створіння з легкістю може зламати весь план Тралла на гру, який аж занадто покладається на силу свого молота. Гарісон, крім усього цього, дає додаткову перевагу у вигляді добрих карт.

Якщо одні гравці надають більшу перевагу Ironbeak Owl анжі Spellbreaker’у, то іншим більше імпонує Acidic Swamp Ooze ніж Harrison Jones, щоб могти знищити ранній Eaglehorn Bow мисливця, а також ефективно розмінятись з його створіннями.

У зв’язку зі зростанням популярності цих карт, шаманів з двома Doomhammer’ами, можна побачити дедалі рідше. За таке досягнення слід подякувати його суперникам, котрі використовують Harrison Jones. А ось велика кількість створінь з німотою“, навряд чи втримає гравців від Sludge Belcher’ів та Undertaker’ів. Але якщо ви один з таких гравців, будьте готові до того, що вам треба буде змінювати свій план на гру, якщо проти вас задіють ці ремувал“-карти.

Колода тижня

„Генд“-чорнокнижник, на жаль нічого конкретно, про цю колоду сказано не було. Як на мене, то це найпростіший „генд“-чорнокнижник, котрий нічим не відрізняється від інших.

Останні статті

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Парадокс Абрамса. Роздуми про The Cloverfield Paradox

Автор: Володимир Вітовський

Частка Бога / Кловерфілдський парадокс / The Cloverfield Paradox (2018)

Чого чекати від Call of Cthulhu (2018)?

Автор: Анна Павленко

Call of Cthulhu (2018)

Результати 90-ї премії Американської кіноакадемії “Оскар”

Автор: Владислав Папідоха

Oscars

Підсумки 21-ої церемонії нагородження D.I.C.E. Awards

Автор: Владислав Папідоха

Ретро-огляд Pirates! Gold

Автор: Андрій Нагорний

Pirates! Gold (1993)

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

Автор: Макс Калашник

DevGAMM Kyiv 2018

Найкраща ігрова музика 2017

Автор: Олег Куліков

Найкраща ігрова музика 2017